• Reklama

Budżetowy zakup

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Budżetowy zakup

Postprzez booolooo » 19 sty 2015, o 11:31

Od ponad roku nie jestem w temacie nowości.
Miałem do tej pory Haiera w910. Spisywał się znakomicie, ale bateria (chyba) padła. Przy braku pewności nie chcę inwestować ponad 140zł (!) na nowa baterie...
Jaki byłby najlepszy wybór budżetowca. Do 100$ (+/- 10) myślę. W oko wpadły do tej pory JIAYU G2F i Landvo l200.
Od telefonu oczekuję przyzwoitych zdjęć, gps. Musi być dioda powiadomek. Wyświetlacz od 4 do max 5 cali.
W obliczu budżetówki jest jeszcze GOCLEVER Quantum 2 400. Odpada ryzyko vatu. Cena ~80$. Jak się mają chińczyki do tego chińczyka z Polski pod względem cena/wydajność?
booolooo

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Budżetowy zakup

Postprzez booolooo » 20 sty 2015, o 01:18

Nie widzę opcji edycji posta (?). Jedynie cytuj/zgłoś. Przepraszam więc za post pod postem.

Jestem w stanie trochę dołożyć do zakupu. Znalazłem taki wytwór chińskiej produkcji z dystrybucją w PL. Mianowicie Lark Stratus.
http://www.g***k.pl/373894/stratus-5-0-cirrus-5-0-i-cirrus-4-5/
Ktoś ma jakieś info na jego temat? Ze specyfikacji wydaje się, że spełnia moje oczekiwania w 99% - jest ciut duży. Trochę odstrasza mała popularność. Już się na tym lekko przejechałem z Haierem.
Parametry ma ok, brak problemów z vat-em czy też certyfikatem CE (wielkopolska).
booolooo

Postprzez existe » 20 sty 2015, o 01:39

booolooo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie znam - ale nawet po cenie mozna przewidziec, ze parametry ma falszywe - chocby 13mpx

" W oko wpadły do tej pory JIAYU G2F i Landvo l200."
w tej cenie doloze Ci thl t6 pro do kolekcji
do kazdego z powyzszych trzeba sie liczyc z ok 70-80 zl doplata podatkowa
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez ddr » 20 sty 2015, o 01:42

Chyba jeszcze działa kupon na Thl t6 pro, tyle że zdjęcia są tragiczne i nie wiem jak z tą diodą.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez booolooo » 20 sty 2015, o 21:54

To Thl odpada. Zdjęcia chcę choć przybliżonej jakości do Haier'owych.
Landvo l200 350zł
Landvo l550 - ino tu z drugiej ręki, trochę niepewne 400zł
No i spróbuje obczaić w tesco tego Lark'a. W necie do dostania za 483zł W razie czego można zwrócić jakby był niezgodny z opisem.
booolooo

Postprzez RAiN1501 » 20 sty 2015, o 22:26

Obecnie na Gearbest nie mają THL T6 Pro na magazynie, bo zamówiłem 15.01.14r i zaproponowali albo zmiane zamówienia albo zwrot, zdecydowałem się na zwrot i bez problemu błyskawicznie zwrócili pieniądze, na pytanie kiedy będzie dostępny, odpisali że nie wiedzą i aby zapytać za kilka tygodni. Ja zakupiłem na Banggood za 111$ z kuponem zniżkowym, ale już nie widzę tego kuponu.
RAiN1501

Telefon:: Kazam

Postprzez booolooo » 21 sty 2015, o 15:38

odpusciłem sobie tego Larka. 0 wsparcia od producenta, żadnych etui, baterii - nic.
Landvo L550 mi się najbardziej podoba, ale THL ma większą popularność (ROMy). Cena baterii 20 kilka $. THL - 8 dolców.
Wstępnie decyzja padła na THL T6 Pro. Spróbuje kupić w PL od kogoś. Bez Vatu taniej w chinach, ale to trzeba mieć szczęście, a ja je już raz wykorzystałem :P
booolooo

Powrót do Jaki telefon kupić ?