• Reklama

Brak zdjęć w kontaktach (google)

Xiaomi

Brak zdjęć w kontaktach (google)

Postprzez Tyson » środa, 14 października 2015, 20:52

Witam,
Od początku użytkowania schynchronizowalem kontakty z swojego konta google, niestety nie pojawiają się zdjęcia użytkowników. Problem mam od poczatku, występowal w poprzednim jak i w aktualnym sofcie. Mi4 soft oryginalny. Czy ktoś wie co może być przyczyną? W opcacjach mam włączone pokazywanie zdjęć. Z góry dziękuję za pomoc
Tyson

Reklama

Re: Brak zdjęć w kontaktach (google)

Postprzez Tyson » sobota, 17 października 2015, 14:55

Napisałem do xiaomi, zasugerowali factory reset.
Wykonałem, ale efekt jest dosyć dziwny,

Po wykonaniu dodałem zdjęcia z telefonu do pewnych kontaktów, zrobiłem synchronizację i zadziałało. Zdjęcie było nadal w telefonie, jak i na koncie google ( sprawdzałem na PC).

Jednak po zainstalowaniu reszty aplikacji, które normalnie używam (jak WhatsApp, Viber, skype) Problem zaczął się ponownie. Jeśli załączam zdjęcie z telefonu do kontaktu, po synchronizacji zdjęcie znika na telefonie i koncie google. Z drugiej strony, jeśli, dodam zdjęcie na moim komputerze w koncie Google, a następnie zsynchronizuję z telefonem, pojawia się ono na PC i telefonie! Gdy jednak próbowałem zmienić zdjęcie w tym kontakcie na zdjęcie, które posiadam w moim telefonie, znowu ten sam problem, po synchronizacji jest zdjęcie, które było na koncie Google (przesłane na PC).

jakiś pomysł, co może być tego przyczyną ?
Tyson

Powrót do Pomoc techniczna