• Reklama

Brak towarów przy większej przecenie i anulowanie

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Brak towarów przy większej przecenie i anulowanie

Postprzez Hubal » czwartek, 5 marca 2015, 11:43

Witam
Czy komuś też się zdarzyło że sklep po kilku dniach od zamówienia towaru z przeceny ( kupiłem tablet z przeceną 48%) wysyła maile z propozycją zmiany towaru na inny ale już po normalnej cenie?
Rozumiem że towaru im chwilowo brakło ale ja jestem skłonny poczekać, a otrzymałem już 4 maile z pytaniem o zmianę lub anulowanie zamówienia.
Jeśli nie chcą sprzedawać w takich cenach po co wystawiać takie promocje?
Najgorsze że już zamówiłem u innego sprzedawcy pokrowiec który został już wysłany.
Jeśli nie zgodzę się na zamianę sprzętu mogą anulować sprzedaż tak czy inaczej?
Ciekaw jestem czy za kilka dni sprzęt znów nie pojawi się u nich w sprzedaży
Hubal

Reklama

Re: Brak towarów przy większej przecenie i anulowanie

Postprzez fake4r » czwartek, 5 marca 2015, 11:44

Jaki to sklep?
fake4r
VIP

Pochwały: 189

Postprzez adamson » czwartek, 5 marca 2015, 11:50

Np. Coolicool tak robi.
Przy zwrocie na PP dojdą też koszty przewalutowania. Też zamówiłem tablet za 110$ a oferują mi za ponad 200.

Wysłane z mojego Be Pro
adamson
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez mkon » czwartek, 5 marca 2015, 12:04

Ja w ogóle nie mogłem tego dodać do koszyka. Były dostępne 2, potem 1 ale mój koszyk ciągle był pusty. Jaki w tym cel ma Coolicool ?. Sprzedawajcie produkty po tyle po ile możecie sprzedać, a jak robicie promocję to ją róbcie uczciwie.
mkon

Pochwały: 1

Postprzez Hubal » czwartek, 5 marca 2015, 12:15

Sklep w którym założyłem temat czyli coolicool
Skorzystałem z promocji na Cube Talk 9X z 16GB .Teraz proponują 32GB ale oczywiście 100$ drożej
Czy mam możliwość domagać się dostawy 16GB ?
Hubal

Postprzez mkon » czwartek, 5 marca 2015, 13:50

Kupowałeś w sobotę czy w poniedziałek ? Mi zamówienie w sobotę anulowali bo nie opłaciłem, natomiast w poniedziałek nie mogłem mimo dostępności dodać do koszyka. Jeśli się Tobie udało dodać do koszyka i opłacić to dlaczego Coolicool robi problem ? Była to ich oferta Panic Sale, żadna pomyłka.
mkon

Pochwały: 1

Postprzez adamson » czwartek, 5 marca 2015, 14:04

Ja kupowałem i opłaciłem 27.02.

Wysłane z mojego Be Pro
adamson
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez Hubal » czwartek, 5 marca 2015, 14:10

Kupiłem w piątek 27.02 wieczorem.Zostało jeszcze kilka sztuk jak kupowałem. Transakcja została potwierdzona i opłacona.Wszystko było ok do wtorku, kiedy dostałem maila że nie mają na stanie tego modelu i proponują zamianę albo poczekać do dwóch tygodni. Zgodziłem się na zamianę ale bez dopłat:) Odpisali że nie ma takiej możliwości. Tak więc odpisałem że będę czekał na swojego 16GB.I później kolejne maile o braku towaru i propozycji zamiany lub anulowania zamówienia ( wciąż podpisują się inne kobitki, ile ich tam pracuje?) Do teraz prowadzę korespondencję mailową .Wciąż obstaję przy czekaniu na zamówiony towar, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie .
Hubal

Postprzez TLasky » czwartek, 5 marca 2015, 17:09

Mój pierwszy zakup w tym sklepie i wszystko wskazuje na to, że ostatni :-D. Dokładnie taka sama sytuacja, ten sam model tabletu. Wykupiłem wraz z ubezpieczeniem przeciwcelniczym i teraz codziennie jestem atakowany propozycją wymiany na model 32 GB z dopłatą :-D (w tej kategorii cenowej brałbym Teclast-a lub Ondę...). Najwyraźniej sklep robi g....promocje, żeby przyciągnąć uwagę, po czym nie ma zamiaru się wywiązać ze swojej oferty... najwyraźniej chcą sobie co nieco "poprawić" opinię wśród klientów :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez coolicool » piątek, 6 marca 2015, 06:21

Hubal napisał(a):Witam
Czy komuś też się zdarzyło że sklep po kilku dniach od zamówienia towaru z przeceny ( kupiłem tablet z przeceną 48%) wysyła maile z propozycją zmiany towaru na inny ale już po normalnej cenie?
Rozumiem że towaru im chwilowo brakło ale ja jestem skłonny poczekać, a otrzymałem już 4 maile z pytaniem o zmianę lub anulowanie zamówienia.
Jeśli nie chcą sprzedawać w takich cenach po co wystawiać takie promocje?
Najgorsze że już zamówiłem u innego sprzedawcy pokrowiec który został już wysłany.
Jeśli nie zgodzę się na zamianę sprzętu mogą anulować sprzedaż tak czy inaczej?
Ciekaw jestem czy za kilka dni sprzęt znów nie pojawi się u nich w sprzedaży

Hi,friend~~we are also so sorry the problem,because the limited stock has been sold out,and this phone has not produced any more,so we can't ship this item,so sorry,so we suggest that you can buy the 32 GB of this tablet,or we can also refund for your order,or you can also choose other similarly price tablet,thank you for your understanding in advance~~
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez filozof71 » piątek, 6 marca 2015, 17:59

Albo celowo oszukują albo nie kontrolują stanu promocyjnego towaru i potem im nie starcza. Domagać się towaru w specyfikacji i cenie z zamówienia albo zwrot i opinia tutaj.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Postprzez kombajnik » piątek, 6 marca 2015, 18:17

A ciekawe jak sytuacja z Jiayu G4S który też był w coolicool w promocji za bodajże 108$, wysłali to komuś? Czy też po paru dniach anulowano i zaproponowano coś innego? Swoją drogą @coolicool co to macie za skrypt sklepu że jak klienci się rzucą to musicie później wszystkim odpisywać "sorry. out of stock" ? Nie łatwiej wystawić na promocję TYLE SZTUK ILE JEST SIĘ W STANIE SPRZEDAĆ? Chyba że wam chinczyk pisał skrypt sklepu :@)
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Następna strona

Powrót do coolicool.com