• Reklama

Brak towarów przy większej przecenie i anulowanie

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: Brak towarów przy większej przecenie i anulowanie

Postprzez Michau » poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 14:05

W zeszłym tygodniu zamówiłem z europejskiego magazynu Jiayu S3 3GB Ram. Na ich stronie do teraz widnieje napis "In Stock" jednak dziś dostałem taką wiadomość:
"With the item you ordered VDMHAJYS3 in black in our EU warehouse,we still not send out ,so sorry to delay you ,after contacting with our relative colleague,it can restock at April 29th,so would you mind keep waiting? once restock,we will arrange the shipment in hurry,is that ok?"

Jak myślicie, warto czekać do tego 29.04 czy to ściema jest i tak będą przeciągać w nieskończoność?
Michau

Reklama

Postprzez m.mietek » poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 19:39

ja zamówiłem na rosyjskiej stronie coolicool Jiayu S3 3GB, a dostałem 2 GB. Ktoś miał podobną sprawę, że dostał przedmiot niezgodny z umową w tym sklepie? na razie napisałem do nich i czekam na odpowiedz :/ czy jest szansa, że sprzedadzą mi drugi S3 3GB po takiej wartości jak kupowałem pierwotnie?
moja przygoda z telefonami od majfriendów: zte v967s -> elephone p6000 -> jiayu s3 -> xiaomi redmi note 3 pro
m.mietek

Postprzez coolicool » wtorek, 21 kwietnia 2015, 10:52

m.mietek napisał(a):ja zamówiłem na rosyjskiej stronie coolicool Jiayu S3 3GB, a dostałem 2 GB. Ktoś miał podobną sprawę, że dostał przedmiot niezgodny z umową w tym sklepie? na razie napisałem do nich i czekam na odpowiedz :/ czy jest szansa, że sprzedadzą mi drugi S3 3GB po takiej wartości jak kupowałem pierwotnie?

Hi friend,so sorry for the problem,can you tell us your oder number? Then we will solve it better for you.
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez coolicool » wtorek, 21 kwietnia 2015, 11:08

Michau napisał(a):W zeszłym tygodniu zamówiłem z europejskiego magazynu Jiayu S3 3GB Ram. Na ich stronie do teraz widnieje napis "In Stock" jednak dziś dostałem taką wiadomość:
"With the item you ordered VDMHAJYS3 in black in our EU warehouse,we still not send out ,so sorry to delay you ,after contacting with our relative colleague,it can restock at April 29th,so would you mind keep waiting? once restock,we will arrange the shipment in hurry,is that ok?"

Jak myślicie, warto czekać do tego 29.04 czy to ściema jest i tak będą przeciągać w nieskończoność?

Hi friend,sorry for the inconvenience,if you buy from our spanish page,then the order will be shipped from our spanish warehouse,when restock,then we arrange the shippment,thank you for your understanding in advance.
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez m.mietek » wtorek, 21 kwietnia 2015, 23:24

coolicool napisał(a):
m.mietek napisał(a):ja zamówiłem na rosyjskiej stronie coolicool Jiayu S3 3GB, a dostałem 2 GB. Ktoś miał podobną sprawę, że dostał przedmiot niezgodny z umową w tym sklepie? na razie napisałem do nich i czekam na odpowiedz :/ czy jest szansa, że sprzedadzą mi drugi S3 3GB po takiej wartości jak kupowałem pierwotnie?

Hi friend,so sorry for the problem,can you tell us your oder number? Then we will solve it better for you.

mój numer zamówienia #20150407234213
moja przygoda z telefonami od majfriendów: zte v967s -> elephone p6000 -> jiayu s3 -> xiaomi redmi note 3 pro
m.mietek

Postprzez coolicool » środa, 22 kwietnia 2015, 10:14

m.mietek napisał(a):
coolicool napisał(a):

mój numer zamówienia #20150407234213

Hi friend,our customer service sent a email to you to solve this problem,please check~so sorry for the inconvenience.
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do coolicool.com