• Reklama

BRAK TELEFONU W PACZCE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: BRAK TELEFONU W PACZCE

Postprzez Flyagaric » czwartek, 10 listopada 2016, 17:15

Kupiłem telefon dla rodziny w PL. Pytanie mam - jak wygląda paczka otwierana przez polskich celników?
Chcę rodzinę uczulić na podejrzane pakowanie takiej paczki jak już przyjdzie. Lepiej, żeby wiedzieli jak odróżnić podejrzaną, od otwieranej przez UC.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 51

Reklama

Postprzez zawel » czwartek, 10 listopada 2016, 17:21

UC raczej ich nie otwiera, tylko prześwietla... jak ma rozcięcie gdzieś z boku, jest gdzieś dodatkowo zaklejona taśmą to jest podejrzane.
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 18

Postprzez kontrolaskarbowa » czwartek, 10 listopada 2016, 17:21

zawel napisał(a):UC raczej ich nie otwiera, tylko prześwietla... jak ma rozcięcie gdzieś z boku, jest gdzieś dodatkowo zaklejona taśmą to jest podejrzane.

UC losowo otwiera paczki
kontrolaskarbowa

Ostrzeżenia: 1

Postprzez blue_voyager » czwartek, 10 listopada 2016, 17:25

Flyagaric napisał(a):Kupiłem telefon dla rodziny w PL. Pytanie mam - jak wygląda paczka otwierana przez polskich celników?
Chcę rodzinę uczulić na podejrzane pakowanie takiej paczki jak już przyjdzie. Lepiej, żeby wiedzieli jak odróżnić podejrzaną, od otwieranej przez UC.

To proste - przesyłka otwierana przez celników jest zaklejona taśmą Poczty Polskiej i dodatkowo ma nalepkę o rewizji z podaną waga przed otwarciem i po zamknięciu.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez Flyagaric » czwartek, 10 listopada 2016, 18:24

Bardzo dziękuję.
Czyli wygląda to w sumie jak w IRL. Tak też podejrzewałem, ale wolałem się upewnić.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 51

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI