• Reklama

BRAK TELEFONU W PACZCE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: BRAK TELEFONU W PACZCE

Postprzez drago68 » wtorek, 29 grudnia 2015, 22:22

Pisałem w innym temacie, że UC własnie otwierał moją paczkę a było napisane bez rewizji,
ale niestety otwierali paczkę i perfidnie nakleili na rozcięcie numer pozycji magazynowej.
Tak, że trudno to udowodnić czy była rewizja czy nie bo w moim przypadku na pewno była a wpisane było bez rewizji.
drago68
VIP

Pochwały: 85

Reklama

Postprzez sopellos » wtorek, 29 grudnia 2015, 22:36

Obrazek

Tutaj mam pieczątkę urzędu celnego na paczce to w takim razie oni musieli ją otworzyć ??
sopellos

Postprzez KarlosW » wtorek, 29 grudnia 2015, 22:38

Ta pieczątka to norma.
KarlosW
VIP

Pochwały: 25

Postprzez ddr » wtorek, 29 grudnia 2015, 22:43

Brązowa taśma? Tej przesyłki nie powinni nawet wydawać. Złodziej jest w UP lub listonosz zajumał.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez Gonza » wtorek, 29 grudnia 2015, 22:50

Dlaczego mieliby nie wydawać przesyłki oklejonej taśmą pakową?
Gonza

Pochwały: 5

Postprzez ddr » wtorek, 29 grudnia 2015, 22:58

W drodze rozpakowuje chyba tylko UC i używają taśmy z napisem poczta polska. Ogólnie zasada jest taka, że otwierane paczki otwiera się na poczcie czy przy listonoszu, ale ci słabo przygotowani to poprostu odmawia się przyjęcia i idzie po nią na pocztę.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez sopellos » wtorek, 29 grudnia 2015, 23:02

Dzięki za wszystkie odpowiedzi czekam na następne jutro będę jechał do urzędu pocztowego niech szukają winnego przecież ten kto bierze paczkę gdzieś zostawia ślady
sopellos

Postprzez Gonza » wtorek, 29 grudnia 2015, 23:40

Z rozpakowywaniem paczki przez UC nie miałem do czynienia, ale zdarzało mi się otrzymać przesyłkę uszkodzoną. Zagraniczna była opieczętowana że nadeszła uszkodzona z zagranicy, krajowa natomiast również opieczętowana jako uszkodzona w WER do którego dotarła w takim stanie, ale dodatkowo cała zafoliowana.

Mi tu wygląda bardziej na robotę jakiegoś chińczyka. Jeśli w polskim trackingu nie ma wagi przesyłki, to u nas w kraju jej nie ważyli, co nie pozwoli udowodnić że przesyłka została okradziona u nas.
Gonza

Pochwały: 5

Postprzez ebola1972 » wtorek, 29 grudnia 2015, 23:58

To już 3 czy 4 przypadek kradzieży telefonu w ostatnim okresie :-(

wysłano z 1+1
ebola1972
VIP

Pochwały: 44

Postprzez Adam77 » środa, 30 grudnia 2015, 00:15

Jak masz jakieś znajomości w policji i numery imei to zgłoś sprawę kradzieży każdy telefon można namierzyć tylko że naszej policji się nie chce wolą sprawę umorzyć dlatego są potrzebne znajomości nawet zmiana numeru imei przez złodzieja nic nie pomoże bo telefon zostawia też inne ślady podczas logowania do btsów sam czekam teraz na 2 telefony i widzę że trzeba być czujnym
Adam77

Pochwały: 4

Postprzez deco » środa, 30 grudnia 2015, 00:20

Taśmy tego koloru (przedstawionym na zdjeciu) używają w Chinach. U nas jeszcze się nie spotkałem z taką.
deco

Postprzez sopellos » środa, 30 grudnia 2015, 00:21

Żeby im łapy poucinało

Otworzyłem spór wyskoczyło mi 4 dni 21 godzin w tym czasie chińczyk ma odpowiedzieć do mnie ?
sopellos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI