• Reklama

Brak synchronizacji kontaktow z google [Hummer H1+]

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Re: Brak synchronizacji kontaktow z google [Hummer H1+]

Postprzez dzesio » 31 mar 2014, o 10:11

problem zgłosiłem u mojego sprzedawcy, a w międzyczasie coś mi się udało zrobić. przy pomocy tego tutoriala:
http://forum.android.com.pl/f988/wgrywanie-cwm-recovery-za-pomocae-mtk-droid-tools-374156/
udało mi się wgrać i uruchomić recovery CWM. przy jego pomocy wgrałem odpowiednią paczkę gapps dla androida 4.2.2 i tu nastąpił zgrzyt, bo komórka co prawda się uruchomiła ale blokowała przy konfiguracji. zrobiłem więc w akcie desperacji jakiś reset w chińskim "recovery" (linia z napisem e MMc) i poszło ale gapps działa co drugi restart. jak nie działa to muszę znowu zrestartować i wtedy działa do kolejnego restartu.
pewnie popełniłem jakiś błąd, może trza było zrobić jakieś resety w CWM przed wgraniem gapps. ale dobra jakoś działa więc na razie zostawiam i czekam. acha i zniknęłą mi opcja "USB debugging" :shock:
co ciekawe jedynie tą metodą udało mi się wgrać i uruchomić recovery. po kolejnych restartach z wciśniętym volume już uruchamiało mi się ponownie chińskie "recovery". teraz bez opocji usb debugging nie wiem nawet jak znowu wejść w CWM
dzesio
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 wrz 2013, o 10:31
Telefon:: HTC

Reklama

Re: Brak synchronizacji kontaktow z google [Hummer H1+]

Postprzez temphelp » 13 maja 2014, o 09:45

Witam.

hummer h1 +
Kupiłem właśnie nowy i nie działało:
Synchronizacja kalendarza Google-brak(gmail ok)
Dyktowanie SMS-nie działa.

Nie zrobiłem kopii i wgrałem inny soft z linka (w sumie 4szt ROM znalazłem)

do powyższych problemów doszedł nie działający aparat tylni.

szukam oryginalnego nowszego softu czy ktoś może być tak dobry i zgrać swój działający? bardzo proszę:)
obecnie mam:
Title: Hummer H1 Factory Rom 4.2.2
Listed: 02/25/2014 8:09 pm
ROM Version: Original Version 1.3

Rom jest tutaj:
http://www.needrom.com/mobile/hummer-h1 ... rom-4-2-2/
temphelp
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 09:34
Telefon:: hummer h1

Poprzednia strona

Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron