• Reklama

Brak Paczki z 16 marca

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez pająk38 » 10 maja 2013, o 23:03

A u mnie nic , czas sporu zakończył się dwa dni temu nic sie nie dzieje.
Kupiłem dwa razy w Chinach za pośrednictwem ebay.com , i co zauważyłem że przesyłka idzie bardzo szybko do 10 dni nie podają żadnych numerów trackingowych , nie ma zadnego śledzenia.
Sprzedawcy z ali. sprzedają na ebay.com , na ebay sprzedają taniej niż na ali.
Dziwi mnie to że przesyłki przyszły tak szybko , a na ali. idą miesiacami.
pająk38

Reklama

Postprzez mlb » 10 maja 2013, o 23:22

pająk38, nie dostales zadnego oficialnego @ z Ali ? Dziwne . . .
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez pająk38 » 12 maja 2013, o 11:56

Dalej nic sie nie dzieje , czy chińczyk musi coś zatwierdzić .
Nie dostałem zadnego maila z Ali.
W statusie jest przetwarzanie chodzi o spór , czekają że może przesyłka dojdzie sam nie wiem.
Cała ta ich ochrona kupujących chyba sprzedających .
pająk38

Postprzez romanwielki » 12 maja 2013, o 22:37

Pajak38:moglbys rozwinac swoja mysl o kupowaniu na ebay?
Tez slyszalem,ze sprzedawcy Chinscy na ebay sa bardziej zorganizowani.
Porownywalem ceny tych samych produktow na ali i ebay u Chinczykow i sa podobne.
Najtaniej wychodzi oczywiscie na alibabie,ale to tylko hurt.
romanwielki

Telefon:: apple

Postprzez pająk38 » 13 maja 2013, o 15:30

Chińczycy są bardziej zorganizowani na ebay , bo na dostarczenie przesyłki mają 45 dni .
Jeżeli nie otrzymasz paczki w tym czasie to otwierasz spór na PayPal , bo najlepiej używać PayPal oni weryfikują i jeżeli nie otrzymałeś przesyłki do dostajesz zwrot kasy.
Nikogo nie interesuje że paczka jest widoczna w trackingu , czy jest na cle , czy została zwrócona.
Druga sprawa to ebay jest bardzo rygorystyczny co do sprzedawców , jak nałapią negatywów to blokują konta i po sprawie.
Jak bym kupił na ebay ( chodzi o mój przypadek) to juz miałbym kase na koncie , a tak lipa .
Na ali. chronią sprzedawców a nie kupujacych .
Sami zobaczcie jak mało mają negatywów sprzedawcy na ebay .Chociaż i tam mozna sie naciąć.
pająk38

Postprzez romanwielki » 13 maja 2013, o 18:29

Wniosek taki,ze na ali kupuja ludzie bo tam nie ma problemu z zakupem podrobki,na ebay moze byc ciezej.
romanwielki

Telefon:: apple

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI