• Reklama

Brak paczki w bazie danych po 10 dniach.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Brak paczki w bazie danych po 10 dniach.

Postprzez suchy9955 » 23 cze 2013, o 12:32

Witam mam taki problem dostałem od sprzedającego nr nadania paczki wchodzę na stronę singpost i pisze że paczki nie ma w bazie a minęło już 10 dni od nadania.
Na stronie poczty polskiej też sprawdzałem i nic nie ma :(
suchy9955

Reklama

Postprzez carlos_69 » 23 cze 2013, o 13:44

Sprzedawca nie wysłał do Ciebie paczki.
To standardowa procedura niektórych sprzedawców.
Napisz do niego w tej sprawie.

P.S. Podaj nazwę sprzedawcy
carlos_69

Pochwały: 1

Postprzez existe » 23 cze 2013, o 14:56

a dla mnie standardem jest, ze co poniektorzy juz po 3 dniach od zaplaty placza ze jeszcze nie dostali przesylki
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez bartazzz » 24 cze 2013, o 09:40

sprawdz na track17, jesli tam nie ma to nie wyslał, jak jest to trzeba się uzbroic w cierpliwośc. SG post rozpieszcza ludzi. Ja swwoje pierwsze zakupy miałem na HK post i CN post i sie cieszyłem jak miałem po 30 dniach :mrgreen:
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez suchy9955 » 26 cze 2013, o 15:38

Sprawdzałem na tack17 i nie ma pisałem do sprzedawcy wysłał już zapytanie do przewoźnika i teraz czekam na odpowiedź :)
suchy9955

Postprzez puyol1987 » 27 cze 2013, o 20:27

spokojnie wysle ci paczke. ostatnio mialem przypadek ze numer dostalem praktycznie od razu po wplacie a paczka wyslana zostala dopiero po 16 dniach wiec jednym slowem uzbroj sie w cierpliwosc i czekaj :D
puyol1987

Postprzez suchy9955 » 28 cze 2013, o 11:23

Ale czekam już 16 dni i nic nie ma :( Mam pytanie czy sprzedający dostaje coś od przewoźnika gdy ten odbiera paczkę żeby mógł mi przesłać, że paczka na 100% została wysłana?
suchy9955

Postprzez carlos_69 » 28 cze 2013, o 11:33

1. Pisałem już wcześniej, podaj nazwę sprzedawcy.
2. Napisz do tego gościa, że ponieważ nie ma info w serwisie, wiesz, że nie wysłał paczki i że opiszesz jego postępowanie w feedback'u. Na pewno się zainteresuje i dostaniesz rzeczowe wyjaśnienie. (bardzo się obawiają negatywnych komentarzy).
carlos_69

Pochwały: 1

Postprzez trockenpl » 28 cze 2013, o 12:11

carlos_69 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A jak bardzo się obawają negatywnych komentarzy pokazuje poniższy przykład. Negatywny komentarz kupująceo i pod spodem odpowiedź sprzedającego:

Options: Smartphone charger unit, a protective film on the screen, USB data cable, battery 2200mAch (2) bumper user.
When you receive a -1 battery. not satisfied.
You sent a very long phone (March 4-March 29), and I only received on May 7.

Seller's reply
Dear, we are so sorry to hear that .

I know you are sitll angry with our sellers. But i'm just an after-sale serivicer.
Yes, i know it's our sellers' fault. Here, hoping you can accept our apology.
we will afford serve you better and supply you with cheaper prices or the biggest discount in the following orders .Hope we can make more transactions these days .
Thank you very much .
If possible, could you please just take time to give a 4-5 stars feedback. Thanks in advance.
Again, i beg you can just take minutes to change the feedback for me, only minutes, you will change my fate here. Please, please, dear ...

If your feedback can't be changed, i will be punished, even lost my job. I beg you can just take minutes to help me.
trockenpl

Postprzez suchy9955 » 30 cze 2013, o 13:17

Witam pojawiła się pierwsza informacja o paczce na stronie czy to znaczy, że paczka została wysłana niedawno? A nie 13 czerwca jak mnie zapewniał sprzedawca, że wysłał.
suchy9955

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI