• Reklama

brak możliwości odebrania mms

Elephone, tanie telefony dual sim, 64 bitowe procesory, LTE,
elephone P3000S, P6000, P5000, G7.
Elephone, testy, recenzje, opinie, pomoc, ROM, Root.

brak możliwości odebrania mms

Postprzez Beny » 24 maja 2016, o 11:21

Witam,
mam taki problem, że mój Elephone P8000 nie odbiera mms. Dochodzi wiadomość tekstowa, że przyszedł mms, obok jest przycisk pobierz, ale pliku nie pobiera. Ciekawe jest to, że mmsy wychodzą. APN jest skonfigurowany poprawnie. Transmisja danych jest włączona. Przełożyłem kartę SIM do innego aparatu i przy takich samych ustawieniach, mms normalnie można odbierać. Czy macie pojęcie co to może być i czy jest jakieś rozwiązanie ?

pozdrawiam
Beny
Beny

Reklama

Re: brak możliwości odebrania mms

Postprzez ksiadzproboszcz » 24 maja 2016, o 16:09

Do tego testu dołożył bym jeszcze sprawdzenie innej aplikacji na P8000. Jeśli nie zadziała - wina telefonu. Kiedyś na Sony mi nie działały MMSy, skorzystałem z SMSa konfiguracyjnego operatora i nagle zaczęło banglać (chociaż wszystko poprawnie skonfigurowane). Spróbuj, nic nie tracisz. Mam nadzieję, że pomoże, bo fonik fajny i fajnie, żeby był w 100% funkcjonalny. Sprawdź też koniecznie na obu slotach SIM.
ksiadzproboszcz

Pochwały: 2

Re: brak możliwości odebrania mms

Postprzez slavo22 » 24 maja 2016, o 23:05

Spróbuj apkę yaata sms, w opcjach jest konfiguracja mms. Żona też miała ten problem, yaata go rozwiązała.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 54

Powrót do Elephone