• Reklama

Brak aparatu

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Brak aparatu

Postprzez Arcadio » 22 lut 2014, o 13:07

Witam. Zakupiłem klona Note2 o dumnej nazwie Note Android 2, model jaki podał sprzedawca MTK6589. Gość zaznaczył, że zmieniał ROM na 4.2.1 i zniknął aparat.
Co próbowałem robić żeby przywrócić :

- Od nowa rootowałem telefon jakimś chińskim programem - ZhuoDaShi - wszystko okej.
- Pobrałem camera.apk i camera.odex, wrzuciłem przez root explorer do system/app, nadałem uprawnienia - restart, dalej nie ma aparatu
- W ustawieniach aplikacji nie ma w ogóle aparatu.
- Instalowałem inne aplikacje do obsługi aparatu z GooglePlay - Aparat ICS po odpaleniu komunikat, że aplikacja nie może się połączyć z aparatem. HD Camera - force close wywala.

Gdyby ktoś miał jakieś pomysły, w jaki sposób mogę przywrócić aparat byłbym wdzięczny, aczkolwiek nie jest mi on do życia potrzebny, ale jednak świadomość, że coś nie działa jest denerwująca :P
Arcadio
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 18:37
Telefon:: HTC

Reklama

Re: Brak aparatu

Postprzez GTR » 22 lut 2014, o 20:21

Mi to wygląda na problem z ROMem lub na sprzedaż niesprawnego telefonu. Jeśli wyskakują FC podczas próby uruchomienia jakiegokolwiek aparatu to nie jest za dobrze. Spróbuj na początek wgrać inny system, jeśli nie pomoże - trzeba będzie porozmawiać ze sprzedawcą.
GTR
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 lut 2014, o 17:29
Telefon:: iOCEAN X7 HD

Re: Brak aparatu

Postprzez existe » 22 lut 2014, o 21:15

aby jakies we/wy dzialalo nie wystarczy sama aplikacja, musi byc zainicjowany odpowiedni port, a w systemie musi byc aktywne przerwanie, a pomoca ktorego apka komunikuje sie z danym urzadzeniem
czyli inaczej - tylko wymiana calego romu
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron