• Reklama

Bluboo Picasso

Smartfony Bluboo, opinie, testy, pomoc, zakup,
ROM'y i modyfikacje

Re: Bluboo Picasso

Postprzez tural » środa, 13 kwietnia 2016, 21:29

U mnie wszystko chodzi git, oprócz tego aparatu, ale tak to jestem bardzo zadowolony z szybkości i jakości wykonania.
tural

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez mac30 » czwartek, 14 kwietnia 2016, 11:23

Jak ktoś ogarnia rosyjski, to na forum 4PDA można poczytać na temat aparatu. Tłumacz Google trochę miesza ale co nieco można zrozumieć.
mac30

Postprzez Virgil » piątek, 15 kwietnia 2016, 20:00

Aparat faktycznie straszna lipa, w życiu bym nie powiedział że to 8mpix. Ogólnie telefon za tą cenę spoko, ale aparat (zwłaszcza tylny) w pomieszczeniach i przy sztucznym świetle robi zdjęcia tragiczne.
Virgil

Postprzez brzetek » piątek, 15 kwietnia 2016, 23:36

Myślicie że jest szansa że to się poprawi po jakiejś aktualizacji czy po prostu aparat ujowy?
brzetek

Postprzez Virgil » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 08:57

Wydaje mi sie ze jest to do poprawy systemowo, poniewaz w swietle dziennym, na zewnatrz aparat robi naprawde dobre zdjecia, lipa jest tylko w pomieszczeniach i przy sztucznym swietle. Jak to juz pisal ktos wczesniej jest problem z łapaiem ostrości przy słabym świetle. Gdyby to byla wina obiektywu to po prostu robiłby kiepskie zdjęcia, bez rożnicy czy wewnątrz czy na zewnątrz.
Virgil

Postprzez tpawel » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 11:47

Virgil napisał(a):Wydaje mi sie ze jest to do poprawy systemowo, poniewaz w swietle dziennym, na zewnatrz aparat robi naprawde dobre zdjecia, lipa jest tylko w pomieszczeniach i przy sztucznym swietle. Jak to juz pisal ktos wczesniej jest problem z łapaiem ostrości przy słabym świetle. Gdyby to byla wina obiektywu to po prostu robiłby kiepskie zdjęcia, bez rożnicy czy wewnątrz czy na zewnątrz.

Dobry aparat poznaje się właśnie po tym jakie zdjęcia robi przy gorszym świetle. Ten poprostu jest kiepski, nie ma sie co czarowac ze za tą jase dostaniecie cos dobrefo. Próbujcie może robić zdjęcia jakąś zewnętrzną apką typu fv-5
tpawel
VIP

Pochwały: 40

Postprzez brzetek » czwartek, 21 kwietnia 2016, 14:50

A jak u was z przednim aparatem, też nie łapie ostrości przy sztucznym świetle?
brzetek

Postprzez lagarto » czwartek, 21 kwietnia 2016, 23:29

Zamówiłem Bluboo Picasso w Dealextreme jakieś 2 tygodnie temu w przedsprzedaży.
Dzisiaj dostałem od nich taki list:

Kod: Zaznacz cały
Dear customer,,

Thank you for ordering from DX.com.
We're writing to notify you an exchange of the item 427725 you purchased in order 160407001085620473. The previous version is no longer available for production; we have finally got the new batch with a slight difference on picture of the item.  For the details , PLS have a check the link: www.dx.com/p/427725

Please accept our sincere apologies for the inconvenience caused you. Would you accept the change? Please let us know here if you agree on it and give us your option:
1. Take the new one and confirm to ship the order.
2. Refuse to take the new one and confirm to cancel the item.

W skrócie: Nowa partia produktu różni się wizualnie od starej. Na zdjęciach różnic nie dostrzegłem.
Natknął się ktoś z Was w sieci na info na czym polega ta różnica?
lagarto
AKTYWNY

Pochwały: 41

Postprzez Uraiah » wtorek, 26 kwietnia 2016, 00:39

Jak to jest z tym 3G? W końcu obsługuje to 900MHz, czy nie? No i jeśli nie obsługuje, to czy będę miał jakieś większe problemy z połączeniem się z siecią? Czy może 2100MHz wystarczy? Chodzi mi o sieć Nju Mobile, ewentualnie Play.
Uraiah

Postprzez MarekSha » środa, 25 maja 2016, 16:03

Kupiłem ten telefon 3 tygodnie temu swojej 10-letniej córce i jest bardzo zadowolona. Wszystkie gierki (nie żeby jakieś bardzo wymagające...) chodzą jej płynnie, bateria ze 2 dni trzyma. Telefon jest dobrze wykonany, ładny, może lekko przyciężkawy, ale nie ma tragedii.

Natomiast w pewnym momencie (po tygodniu od zakupu) dotyk zaczął się dziwnie zachowywać: nie dało się normalnie użytkować, bo telefon wykonywał zupełnie co innego niż mu się kazało, nie dało się wysłać sms-a, bo jakby nie trafiał w odpowiednie literki na klawiaturze itp. Miałem wrażenie, że ekran sobie pływa... Dziecko oczywiście w ryk, że jej jakieś badziewie kupiłem :) No nic, pomyślałem, odeślę sprzedawcy i tyle (14 dni na zwrot ze względu na zakup z polskiej dystrybucji). Ale coś mnie tknęło i odłączyłem telefon od ładowarki, bo akurat chwilę wcześniej córa podłączyła. Bingo! Telefonik znowu działa dobrze. Podłączyłem inną ładowarkę - działa. Podłączyłem znowu Bluboową - ekran pływa. Uff... No ale najważniejsze, że to nie wina samego telefonu. Nawet nie daję tej ładowarki na naprawę gwarancyjną, bo widać, że jest wykonana bardzo badziewnie. Ale sam telefonik polecam, jest bardzo przyjemny.
MarekSha

Postprzez Flyagaric » środa, 25 maja 2016, 16:30

Jeśli chodzi o dotyk, to tu jest świeża recka i nieźle po dotyku właśnie pojechali:
http://www.gizchina.com/2016/05/24/blub ... so-review/
Wygląda, że taki ich urok.

Jeśli chodzi o ładowarkę, to ja mam w domu same firmowe, kilka Samsunga, 1x Apple i niskonapięciowe Sony, Nokia, itp. Nawet jak mam jakiś tani fon w domu, to i tak zawsze używam tylko firmowych ładowarek. Jak już ładowarka ewidentnie wygląda na tanią, to w życiu bym tego do kontaktu nie włożył.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez MarekSha » środa, 25 maja 2016, 20:37

Ja włożyłem, bo w końcu przyszła z tym telefonem :) no, ale teraz poszła do kosza.

A ten dotyk w telefonie nie jest jakiś idealny, ale też nie jest zły. Jak na tę cenę to naprawdę telefon spoko.
MarekSha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bluboo