• Reklama

[aliexpress] Błagam was o pomoc proszę was proszę

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Błagam was o pomoc proszę was proszę

Postprzez dominik17g » czwartek, 22 listopada 2012, 16:03

Cześć czy może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę napisać w AliExpress do nich aby mi oddali pieniądze, oszukał mnie CENZOR chińczyk przysłał mi jakiś fałszywy numer przesyłki gdzie widzę że paczka została wysłana do Kanady bo piszę Canada nie PL Poland... dokładnie sprawdzałem na stronie poczty którą mi przysłał...

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Po wpisaniu nr przesyłki widzę tylko : CA = Canada nie Polska

Piszę do gościa wciska mi kit że wszystko jest dobrze a on uparcie twierdzi że kurde jest OK, czekam już prawię miesiąc paczki nie ma i nie będzie, otworzyłem spór i nic gówno mi to dało mam czekać jakieś CENZOR 60 dni żeby coś z tym zrobić ?? może mnie ktoś pokierować co i jak dalej mam robić błagam was stracę wtedy sporo kasy bo 700 zł zamówiłem sobie telefon a tak mnie Chinol potraktował i nic sobie z tego nie robi w dodatku jak tylko wejdę aby z nim pogadać to ucieka na offline cały czas tak jest !!! masakra

błagam was o pomoc nie wiem co mam robić

Za pomoc co dalej mogę z tym zrobić po za sporem który nic mi nie dał mogę doładować konto do telefonu do dowolnej sieci za 10 zł obiecuję jeśli tylko dostanę jakąś konkretną pomoc :-) dzięki z góry
dominik17g

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez DD50 » czwartek, 22 listopada 2012, 17:51

Konkretna pomoc wygląda tak: Nic po za sporem zrobić nie możesz.
Ja jak otwierałem spor to dostałem zwrot kasy w 2 dni. jeśli masz czekać jakieś 60 dni to znaczy ze złe opisałeś problem nie dając dowodów.
Pieniędzy niestety nie odzyskasz
DD50

Postprzez adamfon » czwartek, 22 listopada 2012, 18:39

A- ostatnio dużo przesyłek ma w trackingu wpisany inny kraj docelowy, a i tak dochodzą.
B- ostatnio dosyć długo trzeba czekać na przesyłkę.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez DD50 » czwartek, 22 listopada 2012, 19:30

adamfon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

tu się zgodzę bo singapur post tak ma ale jeśli by było wszystko ok to paczka szla by do europejskiego kraju. Szwecja bądź Holandia najdziecinniej a potem polska nie Kanada
DD50

Postprzez LukC » czwartek, 22 listopada 2012, 19:53

Moja paczka szła przez Rosję :roll:
LukC
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez pająk38 » czwartek, 22 listopada 2012, 20:33

Jeżeli będziesz czekał 60dni ,to według tego co podają na aliexpres po upływie tego terminu kasa zostanie przelana na konto Chińczyka i po wszystkim.
Musisz otworzyć spór przed tym terminem ,jeżeli masz w trackingu wysyłka do Kanady a nie do Polski to zrób screena wyślij do aliexpress,napisz że nie będziesz czekał na paczkę która idzie do Kanady ,możesz wspomnieć iż sprzedawca unika kontaktu i nie chce wyjaśnić dlaczego paczka idzie do Kanady .
Może to coś pomoże i zwrócą kasę.
Albo pomylili się na poczcie i paczka dojdzie ,ale jeżeli sprzedawca unika kontaktu to na pewno coś kręci.
pająk38

Postprzez dominik17g » piątek, 23 listopada 2012, 09:59

pająk38 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A powiesz mi gdzie na AliExpress mogę do nich napisać ????

A co się stanie jak teraz Anuluje np. Spór ? jak go przekształcić w to roszczenie bo widzę File Claim ale niedostępne dla mnie dlaczego ?

[ Dodano: 2012-11-26, 14:50 ]
możecie mi w jakiś sposób pomóc ? nie wiem co robić napisałem do gościa ale ma olewkę na to przesyłkę mam w Kanadzie bo widzę ale jeszcze nie dostarczona i co dalej mam robić ? otworzyłem spór oraz roszczenie Claim, napisałem do Alibaba i Aliexpress czekam na odpowiedz. Ale powiedzcie mi jak to wygląda jak nie potwierdzę odbioru paczki to koleś nie dostanie kasy ?? - to jest dla mnie ważne, jak to w końcu wygląda tak naprawdę.
dominik17g

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI