• Reklama

Black Friday się zbliża wielkimi krokami

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Black Friday się zbliża wielkimi krokami

Postprzez sephot » 24 lis 2015, o 17:50

Nie tak dawno miną dzień singla w Chinach, a co za tym idzie spore promocje w tamtejszych sklepach internetowych, w kieszeniach zostało niewiele pieniędzy, a ty już tuż, tuż, zbliża się wielkimi krokami Black Friday.

Obrazek

Na który stronę tamtejszych sklepów nie wejdę, aż oczy bolą od wielkich sloganów o zbliżającym się "dniu wielkich przecen", obietnic wiele ale jak wygldaja faktycznie te promocje? No cóż ja postanowiłem wybrać jak swój główny sklep do zakupu Gearbest po obejrzeniu ich oferty na TEN dzień.

Gearbest ma do zaoferowania kilka promocji, które moga was zainteresować, po pierwsze sa to kupony do dość atrakcyjnych pozycji ( choć nie wiem na ile sa one realne), mamy dla przykładu :
BLUBOO XTOUCH 3GB 4G za 69,00$ z kuponem !
XIAOMI RedMi Note 2 32GB 4G za 79,99$ z kuponem
.....jest więcej ciekawych ofert

Link do samej promocji

... brzmi dość nie realnie ? no dowiemy się dopiero jak promocja ruszy ale wygląda to na więcej niż bardzo dobra ofertę, zasada jest dość prosta aby dostać sam kupon musimy udostępnić konkretny produkt na swoim FB, po tej operacji pojawi nam się konkretny kupon do tego przedmiotu, sa dwa typu kuponów , jeden jest do przedmiotów w promocji dostępnych 27 listopada, 17:00 UTC, tak zwany FRIDAY COUPON, natomiast drugi jest ważny od 30 listopada, 17 UTC, tak zwany CYBER MONDAY COUPON.

Teraz najważniejsze każdy kupon do przedmiotu można użyć tylko 20 razy, a więc każdy kto dokona zakupu użyje tego kuponu i zatwierdzi zakup jako jedna z 20-estu pierwszych osób otrzyma to urządzenie w cenie super promocyjnej.
Zakup jest realny pod warunkiem że skupimy się na zakupie 1 góra 2 rzeczy i mamy zręczne palce (radzę już zacząć trenować ;).. ).

Obrazek

Oprócz tego mamy jeszcze loterię YOUR LUCK DRAW, to taka 2 szansa dla tych co zamówili ale nie za aż tak atrakcyjna cenę, warunkiem udziału w tej loterii jest zamówienie czegoś powyżej 50$ i zapłaceniem od 23 do 30 listopada, nagrody są różne, wszystko jest w linku powyżej (zakładka LUCkY DRAW).

Po drugie a może po trzecie ;) .... sa promocje specjalne, tu nie ma żadnych kuponów wystarczy abyście byli jednymi ze 100 osób które wykonają procedurę zakupu w pełni i produkt w cenie promocyjnej jest wasz, promocje w tabelkach sa podzielone na 7 pozycji, Flash Sale, Local Warehouses Sale, Projector & Wifi Router, Speakers & Keyboard, Computer Parts and Accessories, Memory Cards, nie bede opiszwal co jest w czym, bo to możecie sprawdzić wchodzac na strone promocji:

http://www.gearbest.com/promotion-black-friday-03-computers-netw-special-281.html

Dodam jedynie że najciekawsze propozycje sa w FLAS SALE.

No i zostają jeszcze te, nazwę je promocje standardowe, jedne, sa w miarę atrakcyjne inne nie, to zostawię do waszej oceny :

http://www.gearbest.com/promotion-black-friday-special-275.html

Autor postu otrzymał pochwałę
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez ania90 » 27 lis 2015, o 10:06

o której rozpoczyna się black Fridayna gearbest? kiedy można korzystaćz tych kuponów ?
ania90

Telefon:: nokia

Postprzez eject » 27 lis 2015, o 10:07

spóźnienie chyba masz ;]
właśnie przed chwilą sprawdzałem i ten zegar pod promocjami mi wskazuje już że do promocji zostało 00:00 ;]
eject
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: nokia 3210

Postprzez ania90 » 27 lis 2015, o 10:19

YOUR BLACK FRIDAY COUPON ACTIVATES ON
NOV 27 @ 17:00 UTC

jaka to godzina na nasze? może jeszcze nie jest za późno
ania90

Telefon:: nokia

Postprzez eject » 27 lis 2015, o 10:29

sprawdź czy uda Ci się coś kupić po prostu ;] ale na telefon czy tablet bym nie liczył ;]
eject
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: nokia 3210

Re: Black Friday się zbliża wielkimi krokami

Postprzez dudijack » 27 lis 2015, o 10:46

Niestety , ale promocja jest co najmniej "dziwna". Wpisanie kuponu nie zmienia ceny towaru a jedynie wyswietla informacje ze promocja trwa od 27 listopada do 12 grudnia.
dudijack

Telefon:: Jiayu

Postprzez Gravis » 27 lis 2015, o 10:48

Tak, bowiem promo startuje 27.11 o godzinie 17 UTC
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez dudijack » 27 lis 2015, o 10:49

Sorki . Nie doczytałem , choc w sumie nie moge znależc wzmianki o tym . Pytanie ? Poniedziałkowa promocja w takim razie rusza o której ( wg UTC)?
dudijack

Telefon:: Jiayu

Postprzez Gravis » 27 lis 2015, o 10:54

17:00

A wzmianka jest i tutaj i na stronie promocji..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez skazi » 27 lis 2015, o 10:56

Oczywiście że jeszcze nie jest za późno, przecież 17:00 UTC to 19:00 u nas.
skazi
AKTYWNY

Pochwały: 67
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Postprzez sephot » 27 lis 2015, o 11:03

dudijack napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak byk pisze w 1 poście.

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Postprzez fido » 27 lis 2015, o 11:08

Koledzy o sądzicie o tym warto brać

http://en.jd.com/product/727590.html
fido