• Reklama

Black Friday się zbliża wielkimi krokami

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Black Friday się zbliża wielkimi krokami

Postprzez marcoos1 » 2 gru 2015, o 13:05

Sprzedawca tych tabletów po niecałe 50$ odrzucił moją prośbę o anulowanie (z powodu zmiany ceny po zamówieniu) i jak zwykle tekst, żebym dał inny powód i wtedy postarają się dać mi następnym razem jakąś zniżkę na zakupy.

Odpisałem mu
"Dear seller.
I understand that it could be some mistake so I offer you that i can buy it even for 59$. But you didnt want to.
You expected me to cancel order and buy for 2 times higher price which is unacceptable (i told i could buy it in other store for 69$ so i dont want to buy it for 92$)
I send request for cancel like you asked but you rejected it.
So i assume you will send it in ordered price.
If you will not do it then i will have to give you lowest feedback.
Sorry"
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Reklama

Postprzez Juggernaut » 2 gru 2015, o 13:16

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oczywiście że tak, ale wydaje mi się że Sephot mówi tu raczej o tym że jak ktoś zna się na cenach obecnych telefonów i ma wiedzę ile były warte tydzień czy 2 tygodnie temu to widzi doskonale, że pomimo tego, że pisze wielkimi literami obniżka 50% jakiegoś tam urządzenia to faktycznie popuszczono załóżmy te 15$ i to jest ta niby " super promocja" i się z nim zgadzam. Podczas gdy inne jak sam piszesz to już nawet nie promocje tylko robienie idiotów z ludzi ale to już tylko ich wina, bo zabierają sie za zakupy bez znajomości faktycznej ceny rynkowej tego urządzenia z przed kilku dni.
Juggernaut

Pochwały: 9
Telefon:: LeTv x600

Postprzez krayu » 2 gru 2015, o 13:18

Witam. Mam podobny problem jak kastomat z tym że mi pobrano kasę z konta. Tzn. podczas Black Friday dokonałem pierwszego zamówienia na AliExpress na LeTV 1S i mimo że dostałem potwierdzenie zapłaty to zamówienie przeszło w status "Order Closed". Oczywiście skorzystałem z Appeal i przesłałem do AliExpress potwierdzenie przelewu, które dzis rozpatrzyli pozytywnie - "Appeal completed" jednak status zamówienia ciągle jest ""Order Closed". Dodatkowo w mailu od Aliego dostałem info - "We were able to validate your transaction and are happy to let you know that you can start placing orders on AliExpress.com again."

Czy to znaczy że po pewnym czasie moje zamówienie zostanie zrealizowane czy jednak jest już definitywnie anulowane i kiedyś odzyskam wpłacone pieniądze?
krayu

Telefon:: LeTv

Postprzez pilot173 » 3 gru 2015, o 08:39

Wracając do sprawy tabletów. Napisał do mnie standardowy tekst, żeby anulować zamówienie i kupic ponownie. Odpowiedziałem dając argumenty, że to specjalna cena i nie mam zamiaru anulować... zobaczymy :-)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X
Sprzedam NOWY LeTv X600 32GB szary. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv :)
pilot173

Pochwały: 5
Telefon:: Alcatel

Postprzez Peter1906PL » 3 gru 2015, o 09:23

Ja mu tez cos odpisalem i patrze dziaiaj na ali czy cos odpisal i okazalosie ze wyslal zobaczymy czy to nie fake tracking
Peter1906PL

Pochwały: 7
Telefon:: Sony

Postprzez blue_voyager » 3 gru 2015, o 09:35

Widzę, że niektórzy ciągle wierzą w wysyłkę tych tabletów. Nie wyśle, woli podać fałszywy numer niż dopuścić do anulowania transakcji z powodu braku wysyłki.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez Peter1906PL » 3 gru 2015, o 09:42

Tylko wtedy doatanie kiepski feedback od wielu ludzi i bedzie zmuszony otworzyc nowy sklep
Peter1906PL

Pochwały: 7
Telefon:: Sony

Postprzez blue_voyager » 3 gru 2015, o 09:59

Nie dostanie. Jak założysz spór, dostaniesz refund to nie wystawisz feedbacka. A nawet jesli wystawisz (czasami, rzadko jest taka mozliwość) to nie będzie go na jego karcie. Właśnie z powodu refundu.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez snajp » 3 gru 2015, o 10:08

A ja właśnie w nocy dostałem zwrot kasy za tablet. Im szybciej, anulujecie zamówienie tym szybciej będzie zwrot. A tak tylko zamrarzacie kasę na dłużej. Majfrend poda fake numer, i spór wam się wydłuży.

snajp
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Postprzez laki11 » 3 gru 2015, o 10:13

Tak to jest właśnie kupowanie w "Piątek Naiwnych" i 11.11 :D chyba dlatego nosi nazwe Black :)
Wiekszość ofert to typowe oszustwo, bo cena wcale nie jest mniejsza niż normalnie, 2 opcja to taka, że sa tansze dla 2-3 osob pierwszych i boty to wykupują, 3 opcja że po wszytskim sprzedawca udaje głupiego tłumaczać pomyłke we wstaiwaniu promocji, albo ze nie ma już na stanie. Potem zwodzi maksymalnie, że wysłał :)
Sam kiedyś kupiłem coś w normalny dzień w mega promocji :) właśnie na ali, potem dostaje maila, że pomyłka i żebym kupił za inna cene, potem fałszywy numer trackingowy, czekałem 60 dni założyłem spór, to pisał ze wysłał, żebym odwołał i że jak mogę zakładać spór i wielkimi literami mi szczegóły wysyłki że do 90 dni. Spór jednak wygrałem. Oddali kase, a on jeszcze potem pisze, że wysyłał, Mineło już 140 dni i nic nie dostałem :)

Także dalej kupujcie w dzien naiwniaków i dalej wierzcie, że to super okazje :)

laki11

Pochwały: 3
Telefon:: mi
ROM: mi

Postprzez pilot173 » 3 gru 2015, o 11:00

Mi zadał pytanie czy może wysłać nierejestrowana przesyłka, bo inaczej będą bardzo stratni. Zaproponowałem dopłatę do trackingu i czekam na odpowiedz.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X
Sprzedam NOWY LeTv X600 32GB szary. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv :)
pilot173

Pochwały: 5
Telefon:: Alcatel

Postprzez laki11 » 3 gru 2015, o 11:09

pilot173 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kręcą Cie jak chcą. Bedą stratni? Zamawiałem majtki dla żony za 0,98 z trackingiem free shipping i przyszły :) Nie wiem jak to się im opłacało, ale tam jakoś nikt mi nie pisał,że beda stratni.
laki11

Pochwały: 3
Telefon:: mi
ROM: mi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić