• Reklama

bezpłatny dostęp do internetu !!

Re:

Postprzez ArTG » 17 sie 2013, o 18:30

PotulnaDiablica napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


da sie , jeden telefon musi miec mozliwosc rozsylania danych w w mobile bylo to w prawie kazdym a androidy niektore maja, a te co nie posiadaja takiej opcji mozna przerobic zeby mialy wgrywajac chociazby inny rom, lub apke z android marketu, wszystko zalezy od systemu w telefonach, drugi powinien po prostu odbierac przez wifi z pierwszego, lub jesli sie nie myle mozna polaczyc je kablem


ps w qtku aero nie dzialalo bo nie mialo transmisji cdma, za to w experia x8 smiga az milo i rozsyla dalej tez za sprawa cyanogen moda
do postu wyzej, wprawilam was w blad, faktycznie aero smiga na 900 ;)


mozna ale smartphone musi posiadac androida

opcja ta to tethering i sa apki w google play
Przezucam sie na CHINCZYKI :)
Aktualnie: od 19.08.13r. Zopo ZP980 PLUS
ArTG
 
Posty: 131
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 17:10
Lokalizacja: nie wiem
Pochwały: 1

Reklama

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez prezio » 18 wrz 2014, o 19:54

Cześć, temat stary, ale może komuś się przyda jeszcze.
Jak jest z aero2? Funkcjonuje jeszcze?
prezio
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 wrz 2014, o 19:47
Telefon:: Sony

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez Gravis » 18 wrz 2014, o 19:57

Funkcjonuje, ale nie jest funkcjonalne. Co jakiś czas musisz wpisać captcha kod, inaczej nie masz dostępu do internetu. W moim przypadku zrezygnowałem - co mi z internetu, który co chwilę muszę aktywować, a jak zapomnę to się nie dowiem, że ktoś przysłal e-maila czy wiadomość przez komunikator..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez basa » 18 wrz 2014, o 20:06

Dokładnie mam to samo , karta z aero wyladowała w szufladzie , neta na komorce nie uzywam jakoś mocno , nie sciagam plikow nie ogladam filmow online ale chce miec staly dostep do internetu by być na biezaco informowany przez kanaly rss czy tez nadchodzace maile. Dlatego wymieniłem na roczny 1gb orange z allegro i mi to spokojnie wystarcza a nawet jeszcze 10% limitu karty nie wykorzystalem.
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez wpc » 18 wrz 2014, o 21:03

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Apka Aero2 captcha rozwiązuję te problemy, powiadamia dźwiękiem i wyświetla na belce info o potrzebie rozkapciowania, przy okazji resetuje połączenie.
Więc z tą funkcjonalnością nie jest tak źle, zrobiło się tylko mniej komfortowo. :-/
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez Gravis » 18 wrz 2014, o 21:14

Jest źle, nie będę jak debil co 30 min wyciągał telefonu bo apka zgłosi, że trzeba wpisać kod - co innego jakby sama to robiła. Wrzuciłem Orange Free 1GB na ROK i wystarczy i tak wszędzie mam WIFI praktycznie..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez wpc » 18 wrz 2014, o 21:22

Co kto woli, a gwoli ścisłości zgłasza co 60min.
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez Gravis » 18 wrz 2014, o 21:26

To nie tylko wpisywanie co 60 MIN kapcia, ale też inna prędkość..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez wpc » 18 wrz 2014, o 21:37

Gravis, jak to mówią każdemu wedle potrzeb, piszesz że wykorzystujesz 1GB rocznie więc po co zawrotne prędkości?
Ja korzystam z Aero2 ponieważ mam zasięg tam gdzie inni operatorzy wymiękają, jeżdżę po takich dziurach że czasem jest problem z 2g.
Potrzebuję miesięcznie ok 2Gb transferu, filmów nie oglądam i to wszystko mam zapewnione za darmo jeszcze ponad 2 lata.
Tyle z mojej strony, zadowolonego użytkownika, chociaż do kwietnia było lepiej.
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez Gravis » 18 wrz 2014, o 21:52

Nie piszę, że wykorzystuje 1GB rocznie (ile wykorzystam to zobaczymy, jeden starter koszt jednego piwa w knajpie za komfort braku kapcia i zwiększenia prędkości).
A po co prędkość? Ano po to, żeby najzwyczajniej w świecie się nie denerwować przy przeglądaniu WWW / FB, gdy już jestem poza zasięgiem WIFI.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez bartazzz » 18 wrz 2014, o 21:59

Z tym zasiegiem to bym się klocil
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: bezpłatny dostęp do internetu !!

Postprzez wpc » 18 wrz 2014, o 22:00

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To chyba coś źle zrozumiałem.... :-/
Avatar użytkownika
wpc
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 12:19
Lokalizacja: scyzoryk
Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komputery i internet



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron