• Reklama

BEWARE OF COOLICOOL !!!

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: BEWARE OF COOLICOOL !!!

Postprzez orbitek2004 » piątek, 27 listopada 2015, 01:43

coolicool napisał(a):
Kraja napisał(a):Panowie, mam problem. Zakupilem na tej stronie elephone w preorderze jakos w lipcu. Telefon przyszedł dopiero koniec września początek października. Mam go lekko ponad miesiąc, a już mam problem. Telefon caly czas się automatycznie wyłącza i dopiero jak lekko postukam to się włącza. Czasem trwa to nawet godzinne. Telefon ciągle musi leżeć na czymś twardym i nie można go ruszyć bo wyłączy się znowu. Co robić? Próbować wysyłać? Nie jest to winna softu napewno, bo cały czas jestem na romie eragon i nie było takich problemów. Najpierw resety były sporadyczne tak od tamtego piątku, a w niedziele/poniedziałek nie dało się już korzystać z telefonu. Teraz leży twardo na biurku to działa normalnie, choć i wtedy zdarza mu się wyłączyć.

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka

Dear Sir

Take some photos about your problem and send it back ,please contact :hurrydail@gmail.com :-)

Ja zamówiłem znajomej Elephone S2. Problem z głośnikiem, działa tylko jak jest włączony głośnomówiący. Skontaktowałem się z supportem ze strony głównej wysłałem mail. Na początek przesłałem fotki, później filmiki wraz z opisem, żeby zobrazować problem. Przesłali mi na maila instrukcje co mam zrobić nie pomogło. Wysłałem do naprawy do Chin szedł 2 tygodnie - przesyłka listowa polecona priorytet za 18.30 zł.

Odebrali. Teraz go diagnozują. Czekam na informację zwrotną.
orbitek2004

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Kraja » piątek, 27 listopada 2015, 01:50

Mi napisali żebym nagrał filmik. Tyle że mam mały problem, bo nie mam wygranego oficjalnego softu tylko inny (lepszy) ale wiem, że problem nie jest przez niego. Ciekawe czy przyjmą gwarancję

Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka
Kraja

Postprzez coolicool » piątek, 27 listopada 2015, 10:31

Kraja napisał(a):Mi napisali żebym nagrał filmik. Tyle że mam mały problem, bo nie mam wygranego oficjalnego softu tylko inny (lepszy) ale wiem, że problem nie jest przez niego. Ciekawe czy przyjmą gwarancję

Write an email to hurrydail@gmail.com .She will reply .Thanks
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez color1 » czwartek, 3 grudnia 2015, 04:09

At least ! - my case solved ! After months of "empty" discussions... conclusion: I'm satisfied ;)
------------
Dla informacji: ktoś wyżej postawiony (niż handlowiec) ostatecznie zaproponował mi wymianę mojego telefonu DG2014 na używany Redmi 1S (musiałem najpierw odesłać mój uszkodzony, a z tym na wymianę mogłem się zapoznać tylko na podstawie przesłanego video - no cóż, trochę w ciemno ale to i tak lepiej niz wymiana na inny używany DG2014 proponowany przez pana z tutejszego forum) - dziś go otrzymałem, i choć nie jest tak smukły jak Doogee, ma mniejszy ekran, to ostatecznie wyrażę zadowolenie z zakończenia tej dręczącej sprawy (zadowolony jestem również z tego że to cywilizowany smartfon do którego jest dobre wsparcie jeśli chodzi o aktualizacje, dodatkowo system i funkcjonalność biją na głowę androida zainstalowanego w tamtym Doogee)

Nadmienię tylko, że do interesu dopłaciłem (3 x wysyłka na mój koszt + raz pobrane cło)
Z kuponu (nawet jakby była taka propozycja, rekompensująca moje straty) raczej nie skorzystam.
color1

Pochwały: 1

Postprzez Kraja » wtorek, 8 grudnia 2015, 16:53

U mnie cisza. Osoba która pisze z w/w emaila nie odpisuje, telefon leży uszkodzony. Sklep również mi nie odpisuje.

Kraja

Postprzez coolicool » piątek, 11 grudnia 2015, 09:29

Kraja napisał(a):U mnie cisza. Osoba która pisze z w/w emaila nie odpisuje, telefon leży uszkodzony. Sklep również mi nie odpisuje.

Dear Sir

Sorry to reply you late ,do not receive your PM, write an email to hurrydail@gmail.com . :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Karlos83 » sobota, 12 grudnia 2015, 19:49

Niestety muszę się chyba pod tym podpisać. Nie warto kupować w Coolicool

Kupiłem od nich Iocean X7s na początku września. Tak z dwa tygodnie temu ekran w telefonie zaczął mi migotać (tak jakby awarii ulegało podświetlanie ekranu) a kila dni temu podświetlanie kompletnie padło. Zostałem z telefonem na, którym przy maksymalnie ustawionej jasności mało co widać. Oczywiście napisałem maila do supportu coolicool z opisem sytuacji oraz zapytałem o sposób postępowania co do gwarancji (czy chca żebym odsyłał, przyznają jakiś rabat na kolejne zakupy lub zaproponują częściowy refund), oprócz tego wysłałem także PW z opisem sytuacji do użytkownika coolicool, który postuje na naszym forum. Do tej pory brak odpowiedzi (a wiem, że na forum się logował i zapewne czytał PW).

Będę opisywał jak sytuacja się rozwija obecnie jak najbardziej podzielam zdanie "BEWARE OF COOLICOOL"

Coolicool: PLEASE RESPOND TO MY PW - dont ignore me.
Sprzedam sluchawki Bluedio N2 - 50 zł + KW info na PW
Karlos83

Pochwały: 3

Postprzez coolicool » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 10:54

Karlos83 napisał(a):Niestety muszę się chyba pod tym podpisać. Nie warto kupować w Coolicool

Kupiłem od nich Iocean X7s na początku września. Tak z dwa tygodnie temu ekran w telefonie zaczął mi migotać (tak jakby awarii ulegało podświetlanie ekranu) a kila dni temu podświetlanie kompletnie padło. Zostałem z telefonem na, którym przy maksymalnie ustawionej jasności mało co widać. Oczywiście napisałem maila do supportu coolicool z opisem sytuacji oraz zapytałem o sposób postępowania co do gwarancji (czy chca żebym odsyłał, przyznają jakiś rabat na kolejne zakupy lub zaproponują częściowy refund), oprócz tego wysłałem także PW z opisem sytuacji do użytkownika coolicool, który postuje na naszym forum. Do tej pory brak odpowiedzi (a wiem, że na forum się logował i zapewne czytał PW).

Będę opisywał jak sytuacja się rozwija obecnie jak najbardziej podzielam zdanie "BEWARE OF COOLICOOL"

Dear Sir

Could you send me a screenshot of your problem? If it is real ,we can repair or send you a second phone ,

Looking forward to your early reply!
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Karlos83 » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 13:02

I will provide photos today.
Sprzedam sluchawki Bluedio N2 - 50 zł + KW info na PW
Karlos83

Pochwały: 3

Postprzez KrasiaK » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 15:12

A bunch of crooks.
From month move shipping time. For more than a week I ask for immediate cancellation of the order (without response)

Order - 20151028774497.

I don't recommend it to anyone !!
KrasiaK

Pochwały: 1

Postprzez orbitek2004 » czwartek, 17 grudnia 2015, 22:29

coolicool napisał(a):
Karlos83 napisał(a):Niestety muszę się chyba pod tym podpisać. Nie warto kupować w Coolicool

Dear Sir

Could you send me a screenshot of your problem? If it is real ,we can repair or send you a second phone ,

Looking forward to your early reply!

Please send your new phone (Elephone S2) because this sent to your service a month you can not diagnose . Order NO: 20150822412655

Check out the stories of talks on the pictures below.

Obrazek

Obrazek

Sending your phone for repair warranty 09.11.2015 . Notification 23/11/2015 . I still do not know what 's wrong with the phone.
orbitek2004

Postprzez orbitek2004 » piątek, 18 grudnia 2015, 11:39

@ coolicool

Coolicool please reply to the post above.
orbitek2004

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do coolicool.com