• Reklama

BEWARE OF COOLICOOL !!!

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: BEWARE OF COOLICOOL !!!

Postprzez coolicool » 23 paź 2015, o 06:06

aenneus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dear ,

this is my email:hurrydail@gmail.com

Really sorry,friend . :-(
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez Yorko » 10 lis 2015, o 15:21

greg0 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Widocznie CooliCool stosuje przy wiadomościach ten sam chwyt. Mi również napisali, że nie mają na razie kontaktu z fabryką, a później, że mogą mi wysłać używkę "90% new"... A teraz to jeszcze większa kpina - proponują mi zamiast telefonu kupon na... 30 dolarów.

Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt na PW. Jestem web developerem, zamierzam stworzyć dobrze wypozycjonowaną stronę, która ostrzeże kupujących przed CooliCool.
Yorko

Postprzez aenneus » 18 lis 2015, o 22:26

Muszę tutaj oficjalnie poinformować Szanownych Forumowiczów, że dzisiaj odebrałem telefon od COOLICOOL, obiecany przez reprezentanta sklepu na tym forum. Miał być używany, sprawny, przyszedł poserwisowy, NOWY umi zero, z folami fabrycznymi z tyłu, ekran całkowicie bez skazy. Fakt, trwało to od końca sierpnia. W sumie jednak to poczta zawiniła- okradziono paczkę, wróciła pusta. Jednak sklep poczuł się do odpowiedzialności, za co SERDECZNIE DZIĘKUJĘ/ I have to announce that today I recived almost new Umi Zero from Coolicool, as They promised. Thats why Id like officialy say THANK YOU. Phone is almost new, I quess in better condidion that one which was broken and missing.
aenneus

Postprzez coolicool » 19 lis 2015, o 06:35

aenneus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dear
Thank you and if you have other problem need to ask us ,please leave message on here. :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Kraja » 19 lis 2015, o 17:13

Panowie, mam problem. Zakupilem na tej stronie elephone w preorderze jakos w lipcu. Telefon przyszedł dopiero koniec września początek października. Mam go lekko ponad miesiąc, a już mam problem. Telefon caly czas się automatycznie wyłącza i dopiero jak lekko postukam to się włącza. Czasem trwa to nawet godzinne. Telefon ciągle musi leżeć na czymś twardym i nie można go ruszyć bo wyłączy się znowu. Co robić? Próbować wysyłać? Nie jest to winna softu napewno, bo cały czas jestem na romie eragon i nie było takich problemów. Najpierw resety były sporadyczne tak od tamtego piątku, a w niedziele/poniedziałek nie dało się już korzystać z telefonu. Teraz leży twardo na biurku to działa normalnie, choć i wtedy zdarza mu się wyłączyć.

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
Kraja

Postprzez Quis » 19 lis 2015, o 17:19

Sprawdź czy bateria nie ma luzów. I pisz w temacie odpowiednim dla twojego telefonu, a nie tutaj.
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez Kraja » 19 lis 2015, o 17:24

Ale tutaj jest temat o coolicool dlatego pytam czy warto wysyłać na gwarancję do tego sklepu skoro tam zakupilem. Luzów nie sprawdzę, bo bateria jest "niewymienialna"

Jak wygląda cala procedura? Wysyłam, oni "naprawiają" i odsyłają? Jak wtedy wygląda sprawa z VAT'em? Raz już płaciłem, będę musiał znowu?
Kraja

Postprzez coolicool » 20 lis 2015, o 07:29

Kraja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dear Sir

Take some photos about your problem and send it back ,please contact :hurrydail@gmail.com :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Kraja » 21 lis 2015, o 00:39

coolicool napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dear Sir

Take some photos about your problem and send it back ,please contact :hurrydail@gmail.com :-)

Hi. I have brought a mobile phone in your shop in (july-july, preorder) and I got it (in october). The number of phone is HKMHAFEP8000. I have problems with this device. It doesn't work properly. It's turning off once a 10 minutes and I'm not able to fix it. I don't know what's going on. It should work rightly because I've got it only since October. I would like to know the details about guarantee. Could I send this device for you? Will I get it back later? Where could I send it? I'm waiting for your quick respond.

btw. I think its battery. Telephone can freeze for some sec then its turn off.
Kraja

Postprzez coolicool » 21 lis 2015, o 12:31

Kraja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dear Sir

Hi. I have brought a mobile phone in your shop in (july-july, preorder) and I got it (in october). The number of phone is HKMHAFEP8000. I have problems with this device. It doesn't work properly. It's turning off once a 10 minutes and I'm not able to fix it. I don't know what's going on. It should work rightly because I've got it only since October. I would like to know the details about guarantee. Could I send this device for you? Will I get it back later? Where could I send it? I'm waiting for your quick respond.

btw. I think its battery. Telephone can freeze for some sec then its turn off.

have replied you, please check it
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Pae » 23 lis 2015, o 21:09

Witam serdecznie,

Mam do Was wszystkich prośbę. Otóż założyłem podobny temat i nie wiem co robić. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby mi doradzić w temacie mojej gwarancji?

Poniżej link do opisu mojego problemu:
umi-hammer-serwis-t23427.html

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi.
Pae.
Pae

Postprzez coolicool » 24 lis 2015, o 10:57

Pae napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dear, Write an email to hurrydail@gmail.com (if you can speak English is good)

Best Regards!
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do coolicool.com