• Reklama

BEWARE OF COOLICOOL !!!

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: BEWARE OF COOLICOOL !!!

Postprzez coolicool » piątek, 23 października 2015, 06:06

aenneus napisał(a):Are You kidding me? I sent You already 4 FOUR private messages! YOu did not reply! If You cant use PM option You can contact on my mail adress- a.koltoniak@op.pl

Dear ,

this is my email:hurrydail@gmail.com

Really sorry,friend . :-(
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez Yorko » wtorek, 10 listopada 2015, 15:21

greg0 napisał(a):Muszę się niestety podłączyć do tematu ze swoją sprawą.
Wysłałem do Coolicool uszkodzonego UMI Hammera. Przesyłka dotarła 15 sierpnia, najpierw Coolicool nie mógł jej znaleźć, podobno dostali 27 sierpnia.
Co parę dni wysyłam maile z pytaniem co się dzieje z moim telefonem, najpierw go sprawdzali, teraz podobno jest w fabryce.
I tu najlepsze - "Coolicool nie może skontaktować się z fabryką, bo fabryka nie odpowiada".
Dostałem już dwie propozycje wysłania mi innego używanego telefonu, cytuję "We send you an used phone and 90% new,can work properly ,do you accept that ?"

Widocznie CooliCool stosuje przy wiadomościach ten sam chwyt. Mi również napisali, że nie mają na razie kontaktu z fabryką, a później, że mogą mi wysłać używkę "90% new"... A teraz to jeszcze większa kpina - proponują mi zamiast telefonu kupon na... 30 dolarów.

Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt na PW. Jestem web developerem, zamierzam stworzyć dobrze wypozycjonowaną stronę, która ostrzeże kupujących przed CooliCool.
Yorko

Postprzez aenneus » środa, 18 listopada 2015, 22:26

Muszę tutaj oficjalnie poinformować Szanownych Forumowiczów, że dzisiaj odebrałem telefon od COOLICOOL, obiecany przez reprezentanta sklepu na tym forum. Miał być używany, sprawny, przyszedł poserwisowy, NOWY umi zero, z folami fabrycznymi z tyłu, ekran całkowicie bez skazy. Fakt, trwało to od końca sierpnia. W sumie jednak to poczta zawiniła- okradziono paczkę, wróciła pusta. Jednak sklep poczuł się do odpowiedzialności, za co SERDECZNIE DZIĘKUJĘ/ I have to announce that today I recived almost new Umi Zero from Coolicool, as They promised. Thats why Id like officialy say THANK YOU. Phone is almost new, I quess in better condidion that one which was broken and missing.
aenneus

Postprzez coolicool » czwartek, 19 listopada 2015, 06:35

aenneus napisał(a):Muszę tutaj oficjalnie poinformować Szanownych Forumowiczów, że dzisiaj odebrałem telefon od COOLICOOL, obiecany przez reprezentanta sklepu na tym forum. Miał być używany, sprawny, przyszedł poserwisowy, NOWY umi zero, z folami fabrycznymi z tyłu, ekran całkowicie bez skazy. Fakt, trwało to od końca sierpnia. W sumie jednak to poczta zawiniła- okradziono paczkę, wróciła pusta. Jednak sklep poczuł się do odpowiedzialności, za co SERDECZNIE DZIĘKUJĘ/ I have to announce that today I recived almost new Umi Zero from Coolicool, as They promised. Thats why Id like officialy say THANK YOU. Phone is almost new, I quess in better condidion that one which was broken and missing.

Dear
Thank you and if you have other problem need to ask us ,please leave message on here. :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Kraja » czwartek, 19 listopada 2015, 17:13

Panowie, mam problem. Zakupilem na tej stronie elephone w preorderze jakos w lipcu. Telefon przyszedł dopiero koniec września początek października. Mam go lekko ponad miesiąc, a już mam problem. Telefon caly czas się automatycznie wyłącza i dopiero jak lekko postukam to się włącza. Czasem trwa to nawet godzinne. Telefon ciągle musi leżeć na czymś twardym i nie można go ruszyć bo wyłączy się znowu. Co robić? Próbować wysyłać? Nie jest to winna softu napewno, bo cały czas jestem na romie eragon i nie było takich problemów. Najpierw resety były sporadyczne tak od tamtego piątku, a w niedziele/poniedziałek nie dało się już korzystać z telefonu. Teraz leży twardo na biurku to działa normalnie, choć i wtedy zdarza mu się wyłączyć.

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
Kraja

Postprzez Quis » czwartek, 19 listopada 2015, 17:19

Sprawdź czy bateria nie ma luzów. I pisz w temacie odpowiednim dla twojego telefonu, a nie tutaj.
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez Kraja » czwartek, 19 listopada 2015, 17:24

Ale tutaj jest temat o coolicool dlatego pytam czy warto wysyłać na gwarancję do tego sklepu skoro tam zakupilem. Luzów nie sprawdzę, bo bateria jest "niewymienialna"

Jak wygląda cala procedura? Wysyłam, oni "naprawiają" i odsyłają? Jak wtedy wygląda sprawa z VAT'em? Raz już płaciłem, będę musiał znowu?
Kraja

Postprzez coolicool » piątek, 20 listopada 2015, 07:29

Kraja napisał(a):Panowie, mam problem. Zakupilem na tej stronie elephone w preorderze jakos w lipcu. Telefon przyszedł dopiero koniec września początek października. Mam go lekko ponad miesiąc, a już mam problem. Telefon caly czas się automatycznie wyłącza i dopiero jak lekko postukam to się włącza. Czasem trwa to nawet godzinne. Telefon ciągle musi leżeć na czymś twardym i nie można go ruszyć bo wyłączy się znowu. Co robić? Próbować wysyłać? Nie jest to winna softu napewno, bo cały czas jestem na romie eragon i nie było takich problemów. Najpierw resety były sporadyczne tak od tamtego piątku, a w niedziele/poniedziałek nie dało się już korzystać z telefonu. Teraz leży twardo na biurku to działa normalnie, choć i wtedy zdarza mu się wyłączyć.

Dear Sir

Take some photos about your problem and send it back ,please contact :hurrydail@gmail.com :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Kraja » sobota, 21 listopada 2015, 00:39

coolicool napisał(a):
Kraja napisał(a):Panowie, mam problem. Zakupilem na tej stronie elephone w preorderze jakos w lipcu. Telefon przyszedł dopiero koniec września początek października. Mam go lekko ponad miesiąc, a już mam problem. Telefon caly czas się automatycznie wyłącza i dopiero jak lekko postukam to się włącza. Czasem trwa to nawet godzinne. Telefon ciągle musi leżeć na czymś twardym i nie można go ruszyć bo wyłączy się znowu. Co robić? Próbować wysyłać? Nie jest to winna softu napewno, bo cały czas jestem na romie eragon i nie było takich problemów. Najpierw resety były sporadyczne tak od tamtego piątku, a w niedziele/poniedziałek nie dało się już korzystać z telefonu. Teraz leży twardo na biurku to działa normalnie, choć i wtedy zdarza mu się wyłączyć.

Dear Sir

Take some photos about your problem and send it back ,please contact :hurrydail@gmail.com :-)

Hi. I have brought a mobile phone in your shop in (july-july, preorder) and I got it (in october). The number of phone is HKMHAFEP8000. I have problems with this device. It doesn't work properly. It's turning off once a 10 minutes and I'm not able to fix it. I don't know what's going on. It should work rightly because I've got it only since October. I would like to know the details about guarantee. Could I send this device for you? Will I get it back later? Where could I send it? I'm waiting for your quick respond.

btw. I think its battery. Telephone can freeze for some sec then its turn off.
Kraja

Postprzez coolicool » sobota, 21 listopada 2015, 12:31

Kraja napisał(a):
coolicool napisał(a):

Dear Sir

Hi. I have brought a mobile phone in your shop in (july-july, preorder) and I got it (in october). The number of phone is HKMHAFEP8000. I have problems with this device. It doesn't work properly. It's turning off once a 10 minutes and I'm not able to fix it. I don't know what's going on. It should work rightly because I've got it only since October. I would like to know the details about guarantee. Could I send this device for you? Will I get it back later? Where could I send it? I'm waiting for your quick respond.

btw. I think its battery. Telephone can freeze for some sec then its turn off.

have replied you, please check it
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez Pae » poniedziałek, 23 listopada 2015, 21:09

Witam serdecznie,

Mam do Was wszystkich prośbę. Otóż założyłem podobny temat i nie wiem co robić. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby mi doradzić w temacie mojej gwarancji?

Poniżej link do opisu mojego problemu:
umi-hammer-serwis-t23427.html

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi.
Pae.
Pae

Postprzez coolicool » wtorek, 24 listopada 2015, 10:57

Pae napisał(a):Witam serdecznie,

Mam do Was wszystkich prośbę. Otóż założyłem podobny temat i nie wiem co robić. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby mi doradzić w temacie mojej gwarancji?

Poniżej link do opisu mojego problemu:
umi-hammer-serwis-t23427.html

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi.
Pae.

dear, Write an email to hurrydail@gmail.com (if you can speak English is good)

Best Regards!
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do coolicool.com