• Reklama

BEWARE OF COOLICOOL !!!

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: BEWARE OF COOLICOOL !!!

Postprzez KarlosW » wtorek, 29 września 2015, 17:52

Jeżeli ja dostałem tel z Chin i przy reklamacji mam udowadniać ze to od nich, to idąc tym tropem rozumowania, oni powinni też to udowodnić jakimś unboxingiem.

Wysłane z mojego JY-G3
KarlosW
VIP

Pochwały: 25

Reklama

Postprzez Flyagaric » wtorek, 29 września 2015, 18:08

To też racja, ale pieniądze są po ich stronie. Kolega będzie stratny, a nie oni. Żadnego bata na nich tez nie ma, bo do sądu nie pozwiesz ...
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez aenneus » wtorek, 29 września 2015, 21:16

No niestety, bajzel straszny. W jednym mailu piszą że nie udało się odebrać paczki i że była pusta. Tylko skąd to wiedzą, skoro nie odebrali przesyłki? A i tutaj pisałem na pw do przedstawiciela coolicool i jakoś nie raczył odpowiedzieć. Tyle, że niestety ja jestem w plecy a nie sklep.
aenneus

Postprzez aenneus » czwartek, 1 października 2015, 19:21

W dalszym ciągu przedstawiciel coolicool na tym forum milczy. Paczka najprawdopodobniej wraca z powrotem do Polski lub gdzieś dokąd ją z Chin wysłali. A support center coolicool potrafi napisać tylko "be patient my friend the parcel i moving". Generalnie nie polecam. Ciekawe czy uda się jakoś odzyskać pieniądze lub telefon.
aenneus

Postprzez ANS » piątek, 2 października 2015, 02:52

od siebie dodam, że zgłosiłem do sklepu Coolicool że wysłali mi wybrakowany egzemplarz telefonu Elephone P8000 - nie działa dioda powiadomień i kompas w telefonie (pewnie go nie ma- jak sprzedawali to był w opisie). Zaproponowali że jako rekompensatę wyślą etui do telefonu- zgodziłem się, ale potem zmienili front i kazali robić video aby im udowodnić że rzeczywiście jest wada, zrobiłem, ale coś im się zacięło i w kółko chcą nowych filmów... tak że w końcu zrozumiałem że to tylko taka forma zbywania. Oczywiście obiecanego etui nie dostałem. To był mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie- powinien zostać zablokowany na forum i przyklejony na stałe z dopiskiem #czarnolisto :D
ANS

Postprzez elromano » poniedziałek, 5 października 2015, 22:00

Witam,
Również proponuję zablokować i podpiąć temat.
Czekam już prawie dwa miesiące na naprawę i tu aż nagle kolejna olewająca wiadomość z Support@coolicool.com

Dear customer,
Thank you for your email.
Sorry to tell you that i am out of office now because we are on holiday of the National Day.
Please contact us at 6th.
Sorry for the inconvenience and hope you can understand.
Have a nice day!
Tina

Telefon został wysłany do mnie z Londynu, odesłałem go do naprawy w Shenzhen.

NIE KUPUJCIE W COOLICOOL!!
NIE WARTO!!
COOLICOOL- gwarancja braku gwarancji
elromano

Pochwały: 2

Postprzez aenneus » wtorek, 6 października 2015, 16:06

Otrzymałem identyczny w treści mail na moje żądania zwrotu kosztów. Moja przesyłka do nich wróciła już do Polski, nie wiem tylko w jakim stanie. Ktoś wie kiedy się ten ich national day kończy i Pani Tina wróci do pracy?
aenneus

Postprzez Flyagaric » wtorek, 6 października 2015, 16:21

Autor wątku powinien dodać polską frazę do tytułu: Uwaga na (albo 'Strzeżcie się') Coolicool.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez aenneus » środa, 7 października 2015, 10:23

Za miesiąc wysyłania mail i nieodebrany, nienaprawiony, zawrócony z Chin do Polski telefon Coolicool zaproponowało mi kupon rabatowy w wysokości 20 USD. To jest jakiś absurd. Czy ktoś wie może jak wymusić na nich uznanie gwarancji i usuniecie szkody?
Adrian
aenneus

Postprzez Venn » środa, 7 października 2015, 10:41

Spór na paypal albo chargeback z banku, z ich obsługa nic nie ugrasz inaczej.

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42

Postprzez aenneus » środa, 7 października 2015, 14:43

tak, tylko problem w tym, że odkupiłem telefon od Uzytkownika forum, który juz nie jest aktywny,więc niestety ta najprostsza opcja mi odpada.
aenneus

Postprzez coolicool » sobota, 10 października 2015, 05:53

aenneus napisał(a):Otrzymałem identyczny w treści mail na moje żądania zwrotu kosztów. Moja przesyłka do nich wróciła już do Polski, nie wiem tylko w jakim stanie. Ktoś wie kiedy się ten ich national day kończy i Pani Tina wróci do pracy?

Dear Sir ,

Now we go back to work .I have send you a PM. :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do coolicool.com