• Reklama

BEWARE OF COOLICOOL !!!

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: BEWARE OF COOLICOOL !!!

Postprzez coolicool » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 07:00

color1 napisał(a):
coolicool napisał(a):
Dear dear .

Sorry to reply you late! I have send you a personal message . :-)

Any message for me ? I'm still waiting, case still not resolved...

Dear ,

I have send you a message ,please check it :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez color1 » wtorek, 18 sierpnia 2015, 10:47

Yeah..., great NEWS from Coolicool (from great Grace) !

(quote, after I sent you a new video with damage symptoms, and with my request for final repair)

"We indeed sorry to tell you that your item has passed our warranty
1 year the last time we send to you was 2015-07-14
and we can not fix it for your for free,hope you can understand"

NO I DO NOT UNDERSTAND !
You send me a broken, untouched, unrepaired phone TWICE, I claimed it for the first time at 4 FEB 2015.

In this case I'll try to make you a suitable "PR" wherever possible...
Thanks for "fantastic" deal !
color1

Pochwały: 1

Postprzez Flyagaric » wtorek, 18 sierpnia 2015, 14:30

Is this your stategy coolicool? You keep sending unrepaired phones till the warranty is over and then you claim you cannot help because it's over?
You don't consider yourselves a serious shop, are you? This is not how things are resolved by serious sellers - you obviously are not one of them.

@color1:
odnoszę wrażenie, że przeceniamy znajomośc lengłydża u tej osoby i zwyczajnie nie dociera doń o co biega... Odświeżaj temat co jakiś czas, żeby nie było im łatwo łapnąć nowego naiwniaka - GJ.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez coolicool » środa, 19 sierpnia 2015, 14:30

color1 napisał(a):Yeah..., great NEWS from Coolicool (from great Grace) !

(quote, after I sent you a new video with damage symptoms, and with my request for final repair)

"We indeed sorry to tell you that your item has passed our warranty
1 year the last time we send to you was 2015-07-14
and we can not fix it for your for free,hope you can understand"

NO I DO NOT UNDERSTAND !
You send me a broken, untouched, unrepaired phone TWICE, I claimed it for the first time at 4 FEB 2015.

In this case I'll try to make you a suitable "PR" wherever possible...
Thanks for "fantastic" deal !

Dear

Sorry to reply you late .Because coolicool only have one year repair ,this is right ,but you are our customer and find us on the forum ,so we will give you a best way to solve it . ;-) Do not sad .
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez coolicool » środa, 19 sierpnia 2015, 14:32

Flyagaric napisał(a):Is this your stategy coolicool? You keep sending unrepaired phones till the warranty is over and then you claim you cannot help because it's over?
You don't consider yourselves a serious shop, are you? This is not how things are resolved by serious sellers - you obviously are not one of them.

@color1:
odnoszę wrażenie, że przeceniamy znajomośc lengłydża u tej osoby i zwyczajnie nie dociera doń o co biega... Odświeżaj temat co jakiś czas, żeby nie było im łatwo łapnąć nowego naiwniaka - GJ.

Dear ,

I said on the forum that coolicool will give best service to our customer ,so we will give the best ways to customers .Do not worry :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez saperq » środa, 2 września 2015, 10:15

Witajcie. Kolego czy są jakieś nowe wieści odnośnie tej sprawy?
Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Postprzez coolicool » środa, 2 września 2015, 10:51

saperq napisał(a):Witajcie. Kolego czy są jakieś nowe wieści odnośnie tej sprawy?

@color1 ,Do our colleague send you the phone ?
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez greg0 » środa, 23 września 2015, 10:04

Muszę się niestety podłączyć do tematu ze swoją sprawą.
Wysłałem do Coolicool uszkodzonego UMI Hammera. Przesyłka dotarła 15 sierpnia, najpierw Coolicool nie mógł jej znaleźć, podobno dostali 27 sierpnia.
Co parę dni wysyłam maile z pytaniem co się dzieje z moim telefonem, najpierw go sprawdzali, teraz podobno jest w fabryce.
I tu najlepsze - "Coolicool nie może skontaktować się z fabryką, bo fabryka nie odpowiada".
Dostałem już dwie propozycje wysłania mi innego używanego telefonu, cytuję "We send you an used phone and 90% new,can work properly ,do you accept that ?"

Napisałem, że mogą mi wysłać po prostu nowy, ale niestety: "We can not send you a 100% new one! since it has passed the repalce warranty, we are not sure when it can repair,so sorry for that"

Oczywiście czekam na swój fon, ale po perypetiach kolegi widzę łatwo nie będzie, pograją na czas i ogłoszą koniec gwarancji.
Może interweniować w UMI, może to byłby jakiś sposób, żeby na nich wpłynęli?
greg0

Postprzez coolicool » środa, 23 września 2015, 13:51

greg0 napisał(a):Muszę się niestety podłączyć do tematu ze swoją sprawą.
Wysłałem do Coolicool uszkodzonego UMI Hammera. Przesyłka dotarła 15 sierpnia, najpierw Coolicool nie mógł jej znaleźć, podobno dostali 27 sierpnia.
Co parę dni wysyłam maile z pytaniem co się dzieje z moim telefonem, najpierw go sprawdzali, teraz podobno jest w fabryce.
I tu najlepsze - "Coolicool nie może skontaktować się z fabryką, bo fabryka nie odpowiada".
Dostałem już dwie propozycje wysłania mi innego używanego telefonu, cytuję "We send you an used phone and 90% new,can work properly ,do you accept that ?"

Napisałem, że mogą mi wysłać po prostu nowy, ale niestety: "We can not send you a 100% new one! since it has passed the repalce warranty, we are not sure when it can repair,so sorry for that"

Oczywiście czekam na swój fon, ale po perypetiach kolegi widzę łatwo nie będzie, pograją na czas i ogłoszą koniec gwarancji.
Może interweniować w UMI, może to byłby jakiś sposób, żeby na nich wpłynęli?

I have send you a PM ,check it ,dear. :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Postprzez aenneus » poniedziałek, 28 września 2015, 19:29

Podłączę się pod topic. Wysłałem zepsuty umi zero. Paczki nie odebrali, cały czas piszą że odbiorą a traking podaje że juz zwrócona do nadawcy (prawdopodobnie, bo niejasny opis jest). Zostałem bez telefonu, gwarancja mija niedługo. Ktoś coś podpowie?
Pozdrawiam Adrian
aenneus

Postprzez aenneus » wtorek, 29 września 2015, 11:58

Teraz się dowiedziałem że nie udalo się dostarczyć paczki oraz że była pusta. To jakiś absurd jest. Straciłem pieniądze oraz telefon.
aenneus

Postprzez Flyagaric » wtorek, 29 września 2015, 17:33

Skoro trcking mówił, że zrócony do nadawcy, to być może dalej ściemniają. Jeśli faktycznie doszła pusta, to będziesz musiał reklamować na poczcie i to ona dochodzi sprawy. Gdyby zaginęła, to z pocztą łatwa sprawa, ale skoro niby doszła pusta, to pewnie będą problemy.
Tak czy siak, odszkodowanie z poczty to chyba poniżej 200pln, więc poniżej wartości fona. A i potrwa to trochę.

Rada dla wszystkich: unikać dziadowskiego sprzedawcy coolicool!
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do coolicool.com