• Reklama

bateria mi4c

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

bateria mi4c

Postprzez mentorkmk » środa, 9 listopada 2016, 00:36

nabyłem ostatnio mi4c prime około 6 miesięczny, po wcześniejszych kliku sztukach mi4 zarówno 2gb jak i 3gb, doznałem lekkiego szoku w temacie baterii
nie korzystam z messengera, snapa, gier, etc, korzystam jedynie z whatsappa, przegladarka, smsy, polaczenia yt i czasami endo
sot wychodzi mi na poziomie 3h z malym ogonkiem, znalazlem baterie na ali i rozwazam zakup takowej ale....zeby nie wylewac dziecka z kapiela, czy jedynym sposobem spr tej baterii bedzie rozkrecenie tel, wyciagniecie baterii i zmierzeniem jej miernikiem? czy wogole mozliwe jest zajechanie baterii w tak krotkim czasie do tego stopnia?(naiwne pytanie ale nie wiem jak trzeba uzytkowac tel do tego) czy moze jest cos czego nie dostrzegam a co powinienem jeszcze sprawdzic?
tel działa na miui8.1 - 6.10.20 od xiaomi eu, czytalem ze baterie nie sa najmocniejsze w tych tel, ale wydaje mi sie ze ubytek na poziomie 20% w nocy bez działajacyh apek w tle to grube przegiecie
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 13

Reklama

Re: bateria mi4c

Postprzez szymi » środa, 9 listopada 2016, 00:40

1. soft
2. na miui polska w dziale telefonu masz chyba cały temat o baterii i chyba ludzie też dzielą się informacjami jak długo na jakim sofcie działa

Autor postu otrzymał pochwałę
szymi
VIP

Pochwały: 69
Ostrzeżenia: 1

Re: bateria mi4c

Postprzez fake4r » środa, 9 listopada 2016, 09:41

Ja bym wgrał jakiś rom od nowa, taki na którym nie ma na pewno drenażu baterii bo to może być przyczyną. Są romy które kulały pod tym względem.
Po za tym możesz zainstalować wakelocka i sprawdzić co w nocy bierze te 20%.

Autor postu otrzymał pochwałę
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Powrót do Xiaomi