• Reklama

[aliexpress] Baike wholesale electronic - czy ktoś ktoś kup

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Baike wholesale electronic - czy ktoś ktoś kup

Postprzez Bruno » 12 cze 2013, o 18:55

Witam Wszystkich na forum :)

Zdecydowałem się pierwszy raz kupić części zamienne do telefonów, których ekrany uległy uszkodzeniu.

Chce kupić lcd+digitizer do HTC Sensation XL i HTC One V.

np. h[hide]ttp://www.aliexpress.com/item/Crazy-Promotion-For-HTC-Sensation-XL-X315e-LCD-touch-screen-with-frame-black-white-100-Gurantee/675208174.html[/hide]

Znalazłem na AliExpress identyczne jak w polskich hurtowniach części. Sprzedawca twierdzi, że są to oryginalne wyświetlacze takie jak ma HTC w swoich telefonach. Oznaczenia na tych częściach są takie same jak w hurtowni w Polsce.
Zastanawia mnie tylko uczciwość sprzedawców, czy te towary z aukcji okażą się takie same jak już dotrą do Polski. Chce zamówić Fedexem, bo obawiam się, że zwykłą pocztą będzie szło wieki :)

Przechodzę wobec tego do tematu znalazłem sklep Baike wholesale electronic Co,.ltd [hide]http://www.aliexpress.com/store/706255[/hide]

Czy ktoś kupował w tym sklepie u tego sprzedawcy?

Ew. proszę polecić jakieś dobre i pewne sklepy sprzedające na Aliexpress

Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 12 cze 2013, o 23:56 przez Bruno, łącznie edytowano 1 raz
Bruno

Reklama

Postprzez bartazzz » 13 cze 2013, o 12:38

sprzedawca dopiero zaczyna przygodę z aliexpress i nie ma powyżej 95% pozytywnych komentarzy, więc trzeba sobie dokładnie przestudiować wpisy feedback w ogłoszeniach
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez Bruno » 13 cze 2013, o 13:11

Witam,
dziękuję za odpowiedź. Zdecydowanie zmienię sprzedawcę, znalazłem firmę/osobę Ketie ma 97,8% pozytywnych komentarzy.

[hide]http://www.aliexpress.com/item/For-HTC-Sensation-XL-X315e-G21-LCD-digitizer-with-frame-assembly-100-Gurantee-original-HK-Free/709853011.html[/hide]

sprzedawca twierdzi, że jej towar jest oryginalny HTC...na zdjęciu wygląda dobrze.

[hide]http://www.aliexpress.com/item/100-New-original-ONE-V-assembly-T320E-g24i-lcd-Liquid-crystal-Touch-Screen-Frame-HK-free/713577176.html[/hide]

Mam konto w mbanku i kartę rozliczaną w Euro, co prawda nie USD, ale i tak będzie taniej niż płacić polską visą.
Ostatnio edytowano 13 cze 2013, o 14:30 przez Bruno, łącznie edytowano 1 raz
Bruno

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI