• Reklama

Backup Stock ROM PILNE

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Backup Stock ROM PILNE

Postprzez erscoobany » czwartek, 27 lutego 2014, 00:40

Witam.

Potrzebuje Backup oryginalnego romu zrobiony w CWM lub TWRP, usunąłem niestety backup i aktualnie pracuje na porcie z Xperii C i chce się tego pozbyć jak najszybciej.
Wszelkie próby wgrania stocka kończą się fiaskiem ponieważ albo wywala błąd 8038 który mówi o niepoprawnym oprogramowaniu dla mojego urządzenia, lub enable dram failed..
Jeśli ktoś może pomóc jestem otwarty na pomoc. Dodam że nie moge nigdzie znaleźć paczki z systemem, w zipie jest jedynie Aktualizacja z OTA, a cały Stock trzeba wgrać przez SP Flash Tool. Właśnie. Trzeba? Czy jest jakiś inny sposób aby wgrać ten dziwnie spakowany system w rarze?
Mówię o tej paczce z systemem
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
, później tylko aktualizacja przez TWRP i wszystko gra.. ale póki co jestem uziemiony na badziewnym porcie.. RATUJCIE!
erscoobany

Reklama

Re: Backup Stock ROM PILNE

Postprzez jacus616 » piątek, 21 marca 2014, 22:23

Ten soft możesz zainstalować tylko przez SPFT, szukałem innej opcji ale niestety nic nie ma.
jacus616

Re: Backup Stock ROM PILNE

Postprzez jacus616 » poniedziałek, 24 marca 2014, 00:54

Tutaj masz najnowszą wersję Romu [url]http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showmtktools?
9868&view=findpost&p=29834814[/url]
Mi pomogła to może i Tobie ruszy. Masz może plik custom recovery robiony w mtktools
jacus616

Powrót do Cubot