• Reklama

Awaryjność Coolpada F1

Awaryjność Coolpada F1

Postprzez wladziu » 26 lip 2014, o 21:24

Cześć!
Zastanawiam się nad zakupem tego telefonu i z uwagi na brak gwarancji, ciekawi mnie jak wygląda kwestia awaryjności tego modelu i ogólnie producenta.
Czy występują jakieś problemy powtarzające się problemy z hardwarem lub softwarem lub jakiekolwiek inne?
wladziu

Reklama

Re: Awaryjność Coolpada F1

Postprzez Quis » 26 lip 2014, o 22:27

To czy będziesz miał gwarancję zależy tylko od Ciebie. Od jakiego sprzedawcy kupisz telefon taką będziesz miał gwarancję.

W telefonie, co wiadome już od dawna, jest problem z cichym głośnikiem. Ale można to w prosty sposób naprawić w Mobileuncle Tools - czyli problem niby jest ale tak naprawdę go nie ma :-). O innych problemach nie słyszałem.

Używam Coolpada od początku maja i z czystym sumieniem mogę polecić.
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez lovecraft » 2 sie 2014, o 16:25

Mam go prawie 6 mcy i jak do tej pory bez problemów. Coolpad współpracuje z serwisami w Europie - najbliższy w Niemczech - mam nadzieję że nie będę musiał sprawdzać jak działają ;)
lovecraft

Pochwały: 2

Postprzez mati172_17 » 13 sie 2014, o 15:21

Jak dla mnie jedyna wada to głośnik właśnie. Niestety nawet po ustawieniu w Mobileuncle Tools nie jest on na najlepszym poziomie (wolałbym głośniejszy trochę). Naprawdę jest on wart swojej ceny.
Najlepiej zakupić od chinatronic. Ja mam telefon od 1,5 miesiąca.
mati172_17

Powrót do Dyskusja o telefonach Coolpad