• Reklama

Asus Zenfone 5 Jak wgrać miedzynarodowe oprogramowanie ABC

Re: Asus Zenfone 5 Jak wgrać miedzynarodowe oprogramowanie A

Postprzez ddr » 3 lis 2014, o 23:23

Jakbyś czytał ostatnie strony to byś wiedział że ten poradnik jest już przestarzały. Są inne. Szukaj to znajdziesz.

@down

Nie można. Dzisiaj w celach testowych poprosiłem znajomego by wyszukał mi wszystko na temat zenfona z tego forum (nawet nie ma tego telefonu) i zrobił z tego listę najważniejszych postów. Znalazło się tam wszystko, ba, część rozwiązań się powtórzyła więcej niż 2 razy. Zajęło mu to mniej niż 20 minut, a ty mi wciskasz kity że 6 godzin się męczysz. Chyba graniem w lola w przerwach między zdaniami.. .
Ostatnio edytowano 4 lis 2014, o 00:14 przez ddr, łącznie edytowano 1 raz
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Reklama

Postprzez bloku » 3 lis 2014, o 23:45

Jasne, czytałem. Ale tak serio to nic z nich nie wynika prócz tego, że jest przestarzały. Nie bardzo wiem jak dalej ruszyć z tematem.... Albo jestem ślepy albo już na tyle wymęczony (od 6h walczę), że nie widzę skutecznego sposobu na to aby zoptymalizować ten sprzęt.

Może to upierdliwe i drażniące ale czy można prosić o link do konkretnego tematu, który pomoże uporać się z problemem wspomnianym w poprzednim poście?
bloku

Telefon:: ZenFone 5
ROM: 4.3

Postprzez RedKoral » 4 lis 2014, o 00:04

hrabia74 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zgodnie z tym co napisałem, dzielę się swoim sukcesem :-D
Zrobiłem tak jak poradził Kolega hrabia74 i udało się bez najmniejszego problemu. Miałem wersję softu CN obecnie mam WW i android KK 4.4.2
Metoda prosta i skuteczna, polecam. Z małą tylko poprawką, po ściągnięciu softu WW V1.14.40.50 należy zmienić w nazwie pliku WW na CN a nie odwrotnie jak napisał Kolega (ale to zdaje się pomyłka pisarska) i zmienić numer 14 na 16 i aktualizacja idzie aż hula! Kolejne następne aż do KK 4.4.2 już bez żadnych zmian, tylko wrzucenie do telefonu i już.
Pozdrawiam serdecznie. Marcin
RedKoral

Telefon:: ASUS

Postprzez bloku » 4 lis 2014, o 00:21

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak widzisz nie każdy jest tak biegły jak Ty czy Twój kolega. No szkoda, że mając kompedię wiedzy na ten temat nie jesteś (czyt. nie chcesz pomóc). Mimo wszystko poczekam, może będzie ktoś bardziej przyjazny laikom tego typu tematom.
bloku

Postprzez ddr » 4 lis 2014, o 01:07

Biegły w. ..
No czym?
Chcesz powiedzieć że nie umiesz wpisać słów kluczowych do wyszukiwarki i opierając się na wynikach szukać dalej?
Jeśli to nie to to co?
Postaw się w mojej roli. Ludzie w temacie z tutorialem proszą o reupload linków który jest piątym postem w temacie. Mało tego, wystarczy wklepać nazwę w google i wyskoczy sryliard wyników. I co, mam każdemu z osobna pisac "spójrz na piąty post"?
Sorry, ale nie jestem "frajerem". Wolę dać wędkę niż rybę.

Naucz się korzystać z wyszukiwarki, przyda Ci się na przyszłość, nikt nie będzie Cię wyręczać w tak prostych sprawach jak podtarcie dupy.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Andrewko » 4 lis 2014, o 01:55

Panowie spokojnie proszę. Nie wszyscy dają radę za pierwszym razem, choć własna inwencja potrzebna... //Mod
Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Postprzez bloku » 4 lis 2014, o 11:53

Przetestowałem już kilka możliwości downgrade (począwszy od Panda Will aż po forumowe opcje). I tak jak wspomniałem stoje w miejscu.

W obecnej chwili połowa aplikacja się wysypuje. Głównie File manager. Nie mam możliwości zainstalowania innych aplikacji ze względu na brak wglądu w zawartość "dysków" z pozycji telefonu. Nawet przez PC Link nie mam jak. Jak wrzucam jakikolwiek ROM na SD to przy instalacji wywala mi poniższe błędy.

http://obrazki.elektroda.pl/1916039400_1415091071.jpg

Próbowałem zrobić downgrade z tego tutka http://www.asus-zenfone.com/2014/09/eas ... e.html?m=1

Bez rezultatu. Zatrzymuje po wgraniu ADB plików i jak robi weryfikacje pliku z romem.

Także nadal jestem zdania, że to nie takie łatwe jak się tu niektórym wydaje i sama "wędka" nie wystarczy.

EDIT:

Przy wipe data czy wipe cache wyskakują takie komunikaty:

http://obrazki.elektroda.pl/6977359500_1415092312.jpg
bloku

Postprzez Calvex » 11 lis 2014, o 17:07

Aktualizował ktoś do 2.20.40.13 ?
Calvex

Telefon:: Asus Zenfone 5 T00F

Postprzez sylwekdm » 11 lis 2014, o 22:35

Tak. Ja mam zaktualizowany. Na razie żadnych żadnych widocznych zmian nie zauważyłem. Aktualizację zarzuciłem na zrootowany telefon. Root pozostał.
sylwekdm

Pochwały: 2
Telefon:: LG L9

Postprzez faraon20 » 12 lis 2014, o 13:52

Również aktualizowałem.
Póki co większych widocznych zmian nie widać.
Aktualizacja bez roota, poprzez OTA.
faraon20

Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Postprzez siwers1986 » 12 lis 2014, o 17:35

A skad macie wersje WW ? Jak na stronie asusa nie ma
siwers1986

Telefon:: Sony

Postprzez piotr_ali » 12 lis 2014, o 19:11

Na asus-zenfone blog masz link do najnowszej wersji, dziś pojawiła się już pełna wersja.
piotr_ali

Telefon:: htc desire

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje