• Reklama

Asus zenfone 5 czy lenovo A806/A8 Golden Warrion

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Asus zenfone 5 czy lenovo A806/A8 Golden Warrion

Postprzez dinoecdl » 16 wrz 2014, o 15:57

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu i waham się między Asusem Zenfone 5 a Lenovo A806. Na korzyść Asusa przemawia to że jest to już w miare sprawdzony model, jako że został wypuszczony w styczniu i opinie o nim są zdecydowanie pozytywne. Z drugiej strony zaś, Lenovo kusi wysokimi parametrami za niską cene oraz posiada modem LTE. Jest to jednak bardzo świeży telefon, i może być niedopracowany a w internecie jest bardzo mało testów tego telefonu. Czy jest może ktoś kto miał styczność z obydwoma modelami, lub chociaż z Lenovo i mógłby podzielić się swoją wiedzą? Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
dinoecdl

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Asus zenfone 5 czy lenovo A806/A8 Golden Warrion

Postprzez alukard88 » 16 wrz 2014, o 16:15

Jeśli lubisz dobrze spolszczone menu + pewne aktualizacje (mówi się o Lce dla zenfona) to bierz asusa
alukard88

Pochwały: 5
Telefon:: Desire Z

Postprzez HooCairs » 16 wrz 2014, o 16:34

Stoję przed tym samym wyborem i szukałem już naprawdę długo na angielskich i niemieckich stronach, ale póki co nie ma żadnych porównań tych dwóch telefonów, a recenzje lenovo są raczej niesatysfakcjonujące. Gdyby nie duże rozmiary zenfona, wybrałbym go bez wahania, choć z drugiej strony to właśnie ten metalowy dół wydłużający telefon bardzo korzystnie wpływa na jego wygląd. Lenovo moim zdaniem wygląda przeciętnie. Zależy mi też na w miarę dobrym aparacie i tutaj mamy teoretycznie do czynienia z 8mp vs 13mp na korzyść Lenovo, ale jego aparat jest w recenzjach raczej krytykowany, przy czym zenfone robi zadowalające zdjęcia w każdych warunkach, zresztą aparat w telefonie pozostanie aparatem w telefonie, nie można tutaj oczekiwać cudów. Oprócz tego oryginalny soft od lenovo jest podobno tragiczny, przeciwnie do asusa. Ja chyba wstrzymam się z zakupem, ale na dzień dzisiejszy wybrałbym Zenfone.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez podpucha » 16 wrz 2014, o 16:41

dinoecdl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ten temat miałeś :arrow: tutaj :idea: :-D
podpucha

Postprzez mrergie » 16 wrz 2014, o 17:18

Zenfone jest duży, ale paradoksalnie bardzo dobrze to na niego wpływa. Sam też obawiałem się jego wymiarów a obecnie jestem z nich bardzo zadowolony. Telefon jest bardzo dobrze wyprofilowany i świetnie leży w ręce. A ze względu na swoją długość to jest on bardzo wygodny do użytkowania w trybie poziomym. Poza tym, pomimo swoich rozmiarów to naprawdę dobrze wygląda.
Choć faktycznie zauważyłem że w spodniach z płytkimi kieszeniami to mieści się długością na styk.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Powrót do Jaki telefon kupić ?