• Reklama

Aoson m33G OPINIA

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Aoson m33G OPINIA

Postprzez rafalmatysiak » niedziela, 5 stycznia 2014, 00:27

Hejka. Tydzień temu dostałem tablet i po testowałem go troszeczkę. Może komuś przyda się moja opinia.
No to zaczynamy:
Zamówiony był Aoson m33 ale gdy otworzyłem okazało się, że wysłali mi droższą co nie znaczy lepszą wersję. Oba tablety preferencje sprzętowe mają takie same:

9.7 inch Quad Core Tablet PC
Retina Screen 2048x1536 Pixels
Rockchip RK3188 Quad Core 1.6GHz
2GB DDR3 RAM 16GB ROM
Mali 400 MP4 GPU
Android 4.2 Operating System (Android 4.1 For M33 Version)
Dual Camera Front 2.0MP Rear 2.0MP
WiFi/ OTG/ Built-in 3G (External 3G For M33 Version)
Niestety w wersji m33g NIE MA wyjścia HDMI jak komuś na nim zależy o czy nie piszą nawet na oficjalnej stronie ale można to zobaczyć na zdjęciach i co jest dziwne w ustawieniach jest opcja HDMI.
1. Wyświetlacz:
Bardzo dobry. Kolory żywe, dotyk działa bez zarzutu
2. Głośniki:
Jak dla mnie ok ale troszkę za ciche
3. Bateria:
Producent podaje 10 godzin ja przy włączonym wifi i oglądaniu meczów online oraz przeglądaniu internetu spokojnie wytrzymałem 4-5 godzin.
5. Procek:
Szybki i nie zamula ale przy internecie ma problemy z szybkim czytaniem wielkich stron i trzeba chwilkę poczekać bo dotyk nie reaguje gdy np. chcemy wejść w następny link. Internet przestawiony mam na komputer.
6. Wygląd i jakość wykonania:
Ogólnie bardzo dobrze. Ale..... po wyciągnięciu z pokrowca po kilku dniach zauważyłem, że na obrzeżach wyświetlacza w trzech miejscach odkleiła się jakby folia. Są pęcherzyki powietrza. poza tym super bardzo ładnie się prezentuje.
7. Kamery.
Jednym słowem masakra. Wiem, że 2mp to mało ale tu nie ma mowy o zdjęciu w pomieszczeniu to mojej córki tablet dla dzieci robi lepsze zdjęcia.
8. Złącza:
Duży minus to brak HDMI. Poza tym standard slot na miniSD, mini USB, Jack oraz slot na kartę sim.
9. 3G
Jak na razie to tylko sprawdzałem i działa nawet szybko ale byłem poza 3G i tylko internet hulał.

Tak więc tablet naprawdę ma więcej plusów niż minusów. Polecam go w 100%. Jeżeli nie zależy wam na HDMI to wersja m33G jak jest ono ważne to m33 ale nie ma tam wtedy slotu na kartę sim za to są lepsze głośniki.
Mam nadzieję, że pomogłem komuś w dokonaniu wyboru i w razie jakiś pytań chętnie odpowiem. I jeszcze jedno tablet kupiony na alli od Shenzhen Sichuang Technology Co., Ltd. polecam szybko i sprawnie super kontakt i nie ma problemu z fakturkami dla UC.
rafalmatysiak

Reklama

Powrót do TABLETY