• Reklama

[aliexpress] Anulowanie zamówienia

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Anulowanie zamówienia

Postprzez ePiotr » 25 cze 2013, o 18:58

Zamówiłem kilka dni temu swój pierwszy chiński telefon,zapłaciłem, płatność zweryfikowano OK, dzisiaj mija pierwotny czas realizacji i od razu "zonk" ponieważ dostałem takiego emaila od sprzedawcy:

Dear friend.
Please cancel the order. Thank you very much.
I am so sorry for this transaction, as for next transaction, could you please contact me?
I will send you some free gifts, just remind me this.
Please change the reason to : placed a duplicate order And then we will refund the full payment to you as soon as possible.
Thank you for your understand and patience.

Dwa dni temu pisał żeby przedłużyć termin na co nie bardzo chciałem się zgodzić ale w końcu przedłużyłem.
I teraz pytanie: anulować to zamówienie czy odpisać mu żeby on anulował (jeżeli ma taką moliwość). Nie znam regulaminów ali ale wolę dmuchać na zimne. Jak najlepiej i najszybciej odzyskać wpłaconą kasę ?
ePiotr

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez existe » 25 cze 2013, o 19:29

anuluj nie ma sie co droczyc, tylko kase zamrozisz
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez ePiotr » 25 cze 2013, o 19:59

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie mam innego wyjscia tylko którą opcję zaznaczyć że nie mają na stanie i to z jego winy?

[ Dodano: 2013-06-25, 20:41 ]
co to za głupi naród, z poprzedniego ogłoszenia nie ma co wysłać a sprzedaje dalej
[hide]http://www.aliexpress.com/item/WR-Pre-sale-FREE-SHIPPING-MTK6589-JIAYU-G4-Basic-Advanced/757206786.html[/hide]
...Nigdy Nie Mów Nigdy...
ePiotr

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI