• Reklama

[aliexpress] Anulowanie zamówienia.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Anulowanie zamówienia.

Postprzez Maruthny » 7 kwi 2013, o 11:36

Witam.

Na dziewiczą transakcje wybrałem strasznie poooowolnego skośnookiego przyjaciela, który od 7 dni gwarantuje, że paczkę wyśle "jutro". W między czasie znalazłem lepszą ofertę, a mam też dość czekania na to "jutro". Co się stanie z pieniędzmi po kliknięciu na "Cancel Order"? Wrócą na konto, czy są jakieś grubsze problemy z tym? :)
Maruthny

Reklama

Postprzez dnb8 » 7 kwi 2013, o 12:13

w chinach mieli święta, dziś pracują pierwszy dzień po przerwie. moze jeszcze sie wstrzymaj z przerwaniem
dnb8

Postprzez Maruthny » 7 kwi 2013, o 12:19

Faktycznie, święto zmarłych. Wstrzymam się, ale tak na przyszłość, to co się dzieje po anulowaniu zamówienia? :)

I w ile wracają pieniądze na konto, gdy minie czas na potwierdzenie wysłania przez sprzedającego? Bo jeszcze dwa dni i będzie po! :).
Maruthny

Postprzez maciejwr » 7 kwi 2013, o 12:38

Maruthny napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

http://telchina.pl/anulowanie-transakcj ... vt2293.htm
maciejwr

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI