• Reklama

Anulowanie zakupu

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Anulowanie zakupu

Postprzez Thedragon840 » czwartek, 1 września 2016, 01:27

Witam kupiłem telefon na Spemall jednak wybrał złą opcję wysyłki czy jest możliwość anulowania zakupu i dostania pieniędzy z powrotem ?
Thedragon840

Reklama

Re: Anulowanie zakupu

Postprzez KarlosW » czwartek, 1 września 2016, 01:34

Napisz do nich. Przeczytają w nocy i Ci odpowiedzą.
KarlosW
VIP

Pochwały: 25

Postprzez Thedragon840 » czwartek, 1 września 2016, 01:40

wysłałem do nich następująca widomość
I am writing to request you to cancel the order please refund my money
z dowodem wpłaty czy to załatwi sprawe ? czy mogą mi nie zwrócić pieniędzy ? Pierwszy raz kupuje z chin i trochę się boje o moje pieniądze.
Thedragon840

Postprzez KarlosW » czwartek, 1 września 2016, 01:46

Spokojnie. To też ludzie. Zawsze masz PayPal jakby się coś działo ale ten sklep raczej należy do tych normalniejszych..
KarlosW
VIP

Pochwały: 25

Postprzez mrergie » czwartek, 1 września 2016, 01:54

Spokojnie, nie powinno być problemów. Wybrałeś znany sklep, zapłaciłeś prawdopodobnie poprzez PayPala, skontaktowałeś się i powiedziałeś im o co chodzi.
W razie czego napisz im jaki jest powód i dodaj, że dokonasz zamówienia ponownie lecz wybierając inną metodę wysyłki.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez marcoos1 » czwartek, 1 września 2016, 02:24

Thedragon840 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A nie bałeś się o pieniądze klikając coś bez czytania? Przecież gdybyś przeczytał to byś wiedział co wybrałeś.
Pamiętam, że jak pierwszy raz ja kupowałem, to wszystko 3 razy czytałem i sprawdzałem czy dobrze klikam. Teraz mimo większego doświadczenia również sprawdzam co i jak. Dziwię się, że ludzie pierwszy raz coś kupują i tak na łapu capu.
Takiego zamieszania można uniknąć przy minimum ostrożności.

Przy szybkiej reakcji nie powinno być problemu, chociaż sklep mógłby to wysłać i przeprowadzić normalną transakcję.

Mam nadzieję, że zapamiętasz to na przyszłość
marcoos1
VIP

Pochwały: 40

Postprzez Sebastian1988 » czwartek, 1 września 2016, 15:03

Gdyby gość stracił na transakcji to by się nauczył czegos

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI