• Reklama

Anulowanie z mojego powodu a z powodu sprzedawcy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Anulowanie z mojego powodu a z powodu sprzedawcy

Postprzez maxx » 23 sie 2014, o 19:00

Kupiłem telefon w promocji, ale niestety sprzedawca napisał, ze nie ma w magazynie. Nie udało mi się dogadać ze sprzedawcą, a wręcz stwierdził że jestem złym klientem i nie chce ze mną robić żadnych interesów i na pewno nic mi nie wyśle. Musiałbym czekać tydzień na anulowanie z powodu upływu terminu więc sam anulowałem i zaznaczyłem jako powód "sprzedawca napisał, że nie ma przedmiotu". Teraz wręcz mnie błaga abym ponownie anulował, ale wybrał jako powód "kupiłem zły produkt" lub "nie chcę kupić" i proponuje, że przeleje na PayPal 6 $. Czy jeśli zmienię powód anulowania na ten który proponuje zmieni się coś w kwestii zwrotu pieniędzy itp? bo to w końcu anulowałbym z mojego powodu a nie jego ? jak to jest ?
maxx

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Anulowanie z mojego powodu a z powodu sprzedawcy

Postprzez majkel_94 » 23 sie 2014, o 19:09

Pewnie Ali da mu warna za to że sprzedaje produkt którego nie ma na stanie :P

Niech Ci przeleje 6$, wtedy zmień powód - inaczej nie masz w tym interesu ;)
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Re: Odp: Anulowanie z mojego powodu a z powodu sprzedawcy

Postprzez swiezak82 » 23 sie 2014, o 20:24

No dobrze to ta sytuacja jest jasna. Bo też się zastanawiam tak nad tym a mianowicie. Na promocji 19 kupiłem zte nubie z7 od ET, zapłaciłem na drugi dzień. Czas do wysyłki sprzedawca miał 3 dni aktualnie przedłużył go do 13 dni. Powiedział, że wyśle w przyszłym tygodniu wiec jeszcze do przełknięcia, także poczekam.
Natomiast jak to działa kiedy kupisz przedmiot a zapłacisz za niego później załóżmy, że 5-19 dni po? Co wtedy się dzieje? Kupiłem tez na promocji telefon od Fantacy ale za niego nie zapłaciłem. Chciałem zapłacić dzisiaj I pytam go ile będę czekał na wysyłkę. Odpisał, że 3-5 tygodni bo czekają na nową dostawę. Jak to się ma w tej sytuacji? Gdybym go nie zapytał i zapłacił, a później anulował. Czy Chińczyk w tym przypadku tez by był taki przestraszony czy działa to jak zapłacisz w ten sam dzień?
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez majkel_94 » 23 sie 2014, o 20:35

Duże sklepy niekoniecznie, Ali sobie bardziej zaszkodzi jakby za takie rzeczy dawali warny i banowali sklep ;)
Mali to płotki dla Ali i się z nimi nie cacka :P
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez TwojPsycholog » 24 sie 2014, o 21:31

Pisz 10$ i deal , niech ma za swoje :lol:
Pośrednicze w zamawianiu telefonów z Chin ! Najniższe prowizje ! http://telchina.pl/kupno-telefonu-na-twoj-adres-t10812.html
TwojPsycholog

Pochwały: 9
Telefon:: Zenfone 5 2/16

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić