• Reklama

[aliexpress] Anulowanie tranzakcji

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Anulowanie tranzakcji

Postprzez wariorex » 9 mar 2013, o 10:52

Witam Mam małe pytanie,zamówiłem telefonik i chińczyk kręcił z wysyłką wysyłał towar 10 dni i nie mógł wysłać,więc anulowałem transakcję
teraz jest takie coś
Żądanie anulowania zamówienia w oczekiwaniu dostawcy zatwierdzenia.  Powód Rezygnacja: dostawca nie wysyłamy zamówienie na czas, zgodnie z ustaleniami

Licznik odlicza jeszcze 9 dni,czy chińczyk może jeszcze wysłać towar,czy po upływie 9 dni zwrócą kasę
wariorex

Reklama

Postprzez areq1987 » 9 mar 2013, o 13:20

Może się nie zgodzić i wysłać towar jeszcze u mnie tak było, tyle ze w tym terminowych 10 dniach nie wysyłała to chcialem ją popedzic troszkę. ;)
areq1987
VIP

Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Postprzez wariorex » 9 mar 2013, o 16:47

czyli mam tam jeszcze 9 dni i muszę czekać
wariorex

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI