• Reklama

Anulowanie tranzakcji na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Anulowanie tranzakcji na aliexpress

Postprzez YushokU » 6 gru 2013, o 21:33

Witam,
Zakupiłem kilka dni temu Xiaomi Red Rice na jednej z aukcji. Dzisiaj dostałem wiadomość od sprzedawcy z informacją, że niestety nie wyrobi się w terminie do wysyłki paczki i prośbą, aby anulować tranzakcję. Jestem dość świeży w aliexpress i nie chcę stracić pieniędzy. Rozumiem, że czasu na wysłąnie nie da się przedłużyć? W każdym razie, aby anulować tranzakcję i odzyskać pieniądze mam wejść w "Order List", kliknąć w zamówienie, następnie "Request Order Cancellation" i któryś z powodów. Następnie czekać na pieniądze i wszystko, dobrze rozumiem?

Następna sprawa. Chcę zamówić Xiaomi Red Rice z aliexpress. Może mi ktoś polecić jakieś pewne aukcje? Najlepiej z DHL'em, bo to ma być prezent dla córki i nie może się spóźnić za bardzo. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.
YushokU

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Anulowanie tranzakcji na aliexpress

Postprzez rk.rk » 6 gru 2013, o 21:42

Tak jak piszesz. Jak sprzedający potwierdzi to czekasz na kase. Przy kupnie red rice pytaj czy ma WCDMA , bo są dwie wersje.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez mango » 6 gru 2013, o 21:49

I sprawdzaj czy nei fake bo podobno jest ich sporo.
mango

Pochwały: 1
Telefon:: sk17i
ROM: nxt

Postprzez YushokU » 6 gru 2013, o 22:05

Nawet dostałem propozycję od tego sprzedającego 2 fake-ów za 1 oryginała.
YushokU

Telefon:: Sony

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI