• Reklama

[aliexpress] Anulowanie transakcji lub zwrot kasy

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Anulowanie transakcji lub zwrot kasy

Postprzez chladek » 26 lut 2013, o 16:30

Witam,
mam problem m.in zakupiłem sobie trochę rzeczy na aliexpress,po ocenach i komentarzach wydają się być sprawdzeni,jednak niektórze nie odpowiadaja w ogole na wiadomosci,ani sie nie loguja i nie wysylaja towaru.
Co w takim przypadku zrobic zeby odzyskac kase?Czy jak czas dobiegnie do konca,to zwroca mi kase?Anulowalem transakcje,ale oczekuje na zatwierdzenie juz 4-5dni! Płacilem karta visa,jesli to istotne.Da rade odzyskac kase?Jesli tak ile to potrwa?
chladek

Reklama

Postprzez Robsons94 » 26 lut 2013, o 20:17

nie korzystam z Ali ale na ebay jest tak ze po uplynieciu 2 tygodni mozesz otworzyc spór w auckji , na Ali jest tez podobnie z tym, ze nie wiem jaki czas nalezy odczekac
Fuck the press ! Michael Jackson you are the best :)
Robsons94

Postprzez bartazzz » 27 lut 2013, o 11:23

po 5 dniach można otworzyć spór na ali
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez Robsons94 » 27 lut 2013, o 11:27

ja zajmuje sie glownie sprzedaza i kupnem na ebay .com, co uk, itd wiec nir wiem jak jest z Ali :)
Fuck the press ! Michael Jackson you are the best :)
Robsons94

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI