• Reklama

Antelife VS 1949deal w którym sklepie zamówić telefon ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Antelife VS 1949deal w którym sklepie zamówić telefon ?

Postprzez Punisher » 1 lip 2014, o 12:48

Witam,
będę zamawiał telefon i nie wiem który z tych dwóch sklepów wybrać. Cenowo antelife wychodzi taniej, ale nie wysyłają NL Post. Za to na pytanie czy wysyłają NL Post sklep 1949 odpisał tak :

"Hi, we can ship it by post, you can check it on our website to add the goods in the shopping cart." czyli chyba wysyłają i sam nie wiem co wybrać :(
Jakieś pytania ? Pisz na PW :)
Punisher
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi MI3 White
ROM: MIUI

Reklama

Re: Antelife VS 1949deal w którym sklepie zamówić telefon ?

Postprzez menciu » 1 lip 2014, o 12:50

z antelife moga wysłać bezpośrednio z hiszpanii za 25e
menciu

Telefon:: szajsung

Postprzez hanzo » 1 lip 2014, o 13:06

Cześć, pierwszego red rice brałem z 1949deal, czekałem równo miesiąc czasu od kliknięcia kupuj. Numer do śledzenia Singapur Post SG2 otrzymałem w ciągu dwóch dni, odbyło się bez vat, telefon oryginalny. Drugiego red rice zamawiałem z antelife i od zapłaty, tydzień czasu trwała korespondencja bo nie mieli tel. na stanie mimo, że na stronie było kilkanaście szt dostępnych. Dopiero gdy napisałem, że jeżeli nie potwierdzą zamówienia w ciągu dwóch dni to zażądam zwrotu pieniędzy, pojawił się numer trackingowy Singapur Post. Dopiero dzisiaj (2 tyg od zamówienia) zmienił się status na : Despatched to overseas, więc prawdopodobnie chińczyki dali nr na odczepnego a wysłali, gdy przyszła moja kolej. Mimo bezproblemowego kontaktu niesmak pozostaje.
Pozdrawiam,
hanzo

Autor postu otrzymał pochwałę
hanzo

Pochwały: 1
Telefon:: nokia e72

Postprzez basa » 1 lip 2014, o 13:21

Nie chce tu reklamować żadnego ze sklepów bo oba udzielają sie tu na tym forum ale moge opisać jak przebiegały u mnie zakupy w obu sklepach wiec bedzie bardzo prosto sobie wyrobic na tej podstawie opinie.

Na poczatek 1949deal , zamawiałem tam 3 razy i nie było ściemy z numerami trackingowymi , po kilku dniach od zamówienia był podany numer który w trackingu faktycznie pojawiał sie zaraz kolejnego dnia , wszystko zamawiałem free shipping było wysłane SG Post SR2 , dobrze opisana paczka wiec wszystkie przeszly bez vatu (chociaz to wiadomo ze loteria) akurat trafilem na szybkie despatche wiec mialem je po 14 dniach.

Co do Antelife to walka od samego poczatku dwa zamowienia jedno zony jedno moje , z pierwszym tydzien zwlekali potem stwierdzili ze out of stock , zmienilem wiec kolor i niby wyslali niby bo poki co tracking number nie istnieje w trackingu , w drugim przypadku tracking number podany po 4 dniach od zamowienia ale zamowienie zniklo ze strony jakbym nic nie kupowal. Transakcja jednak zaplacona i na maila dostalem tracking number ale tez narazie nie istnieje w sledzeniu wiec pewnie tylko zarezerwowali - wysylka free to u nich SG Post SR5 wiec bardzo problematyczne despatche w ostatnim czasie. Kłopot moze sie okazac jak przyjdzie do placenia vat za drugie zamowienie bo jak pisalem zniklo cale zamowienie z panelu uzytkownika wiec nawet nie bede mial jak screena z zakupu im wysłac :/

Autor postu otrzymał pochwałę
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez Punisher » 1 lip 2014, o 15:35

Ok, zamówiłem w takim razie w 1949 deal. Dzięki za pomoc :)
Punisher
AKTYWNY

Postprzez rryba » 4 lip 2014, o 12:32

1949 tez powoli sie szmaca , na skypie po pytaniu o wysylke chinczyk opisal jedynie NO i wiecej nie odpisuje , wczoraj bylo tylko dont worry phone on tests a dzisiaj juz wiem ze nie maja go na stanie choc na stornce twardo pisze ze on stock ...
neo n003 -> iocean x7s
rryba
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: Neo n003

Postprzez Andrewko » 4 lip 2014, o 13:28

Dziwnie grają. Ja zamówiłem Asusa 6 w poniedziałek, ponoć on tests i wyślą w poniedziałek Dhlem
Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Postprzez Punisher » 4 lip 2014, o 14:22

Ja zamówiłem 1 lipca, drugiego miałem już tracking, trzeciego pojawiło się w trackingu, a dzisiaj już mam numer despatch, więc na razie jestem bardzo zadowolony :)
Punisher
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI