• Reklama

[zakupy] AnteLife

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] AnteLife

Postprzez Lech » 3 sie 2013, o 12:01

Kupowałem kiedyś u nich UMI X2; bardzo długo to trwało. Napisali, że się wyprzedały, mimo iż w dniu składania zamówienia otrzymałem informację, że są na magazynie i nie będzie problemu z wysyłką. Gdy w końcu poprosiłem o zwrot pieniędzy, zaproponowali mi biały zamiast czarnego. Zgodziłem się, wtedy wysyłka nastąpiła w ciągu 2-3 dni. Taki urok handlu z chińczykami - zamawiasz, płacisz i jesteś na ich łasce bądź niełasce a oni pięknymi słowami starają się złagodzić Twoją złość. Potem możesz co najwyżej swoją negatywną opinię na jakimś forum przedstawić.
Samsung Galaxy Spica -> HTC Evo 3D -> UMI X2 -> ZOPO C2 -> Huawei P6 -> Kingzone K1 Turbo -> Meizu M1 Note -> Meizu MX5 -> Leeco 3 Pro
Lech

Telefon:: Meizu MX5

Reklama

Postprzez carlos_69 » 3 sie 2013, o 12:16

Ja czekam już ponad 3 tygodnie na wysyłkę. Założyłem spór na PayPall. Poprosili o kilka dni, bo mają jakieś problemy. W poniedziałek otworzę roszczenie na PayPall i zażądam zwrotu pieniędzy. Czasem faktycznie można coś ciekawego w dobrej cenie u nich kupić, ale należy się liczyć z większymi problemami niż na Ali. Sprzedawcom na Ali zależy na feedback'ach a na antelife mają to w d.....
carlos_69

Pochwały: 1

Postprzez ArTG » 3 sie 2013, o 13:50

tak bd trzeba zrobic bo nawet znizka byla aktywna wykorzystalem a dalej paczka nie wyslana wiec bd spor

na innej stronie z tym samym zp980 ale wysylka 24h pisza ,ze przedsprzedaz od 05.08.2013r. wiec czekam do poniedzialku
Przezucam sie na CHINCZYKI :)
Aktualnie: od 19.08.13r. Zopo ZP980 PLUS
ArTG

Pochwały: 1

Postprzez siekieer » 29 maja 2014, o 10:30

Witam! Odkopię trochę temat - jak na chwilę obecną wygląda tempo i sumienność pracy na antelife??

Warto u nich zamawiać?? Nie ma mowy o podróbkach telefonów Xiaomi?? Darmowa wysyłka?
siekieer

Postprzez menciu » 29 maja 2014, o 11:13

siekieer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

zamowilem u nich presell Redmi 1s mieli wyslac 15.05 ale była obsuwa z zamówieniami. Telefon 26.05 został nadany z Singapuru i jest już w drodze do PL. Obsługa klienta całkiem ok, odpisują na maile (szkoda że często ogólnikami), na czacie bardzo ciężko kogoś dopaść (a jak jest to znika po pierwszym pytaniu). Dam znać jak dojdzie telefon...
menciu

Telefon:: szajsung

Postprzez siekieer » 29 maja 2014, o 12:14

Zamawiając ze Spain Warehouse np.

http://www.antelife.com/xiaomi-redmi-no ... 2-otg.html

paczka idzie z Hiszpanii do Polski bez cła itp??
siekieer

Postprzez menciu » 29 maja 2014, o 12:29

z tego co czytałem ze spain warehouse wysyłają tylko do hiszpani i portugalii

mozesz zawsze zamowic przesylke jako gift bez oznaczen sklepu - wystarczy dodac ten produkt do koszyka przy zamowieniu:
http://www.antelife.com/drop-shipment-a ... ckage.html
menciu

Telefon:: szajsung

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI