• Reklama

Antelife problem z płatnością!

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Antelife problem z płatnością!

Postprzez mateo1992 » 5 sie 2014, o 17:55

Witam,
Mam poważny problem,chciałem zamówić sobie telefon na antelife ale niestety po powiązaniu konta alior sync z paypalem okazało się po odrzuconej transakcji podczas zapłaty że ten serwis nie współpracuje już z alior sync bo nie przedłużyli sobie umowy...
I teraz tak,
Mam jakieś 6,50 zł które pobrało mi z weryfikacji konta na paypal już w dolarach a reszte na koncie USD i mam problem,ani wrócić tych 6,50 na konto do na walutowe nie ma jak przelać (paypal) żyje tylko z drogich kursów przewalutowania i teraz najważniejsza kwestia jak zakończyć tą beznadziejną transakcje bo przecież nie będe spowrotem przewalutowywał pieniędzy na syncu do pln bo to mija się w celem! :-| proszę o pomoc.
Robiłem to przez ten poradnik: paypal-platnosc-w-dolarach-bez-przewalutowania-t1165.html#p39594 ale on jest już nieaktualny.
mateo1992
AKTYWNY

Reklama

Re: Antelife problem z płatnością!

Postprzez ddr » 5 sie 2014, o 19:04

Te 6,50 przelewasz na konto rozliczane w pln, a ten dolar zostanie po jakimś czasie odblokowany. W moim przypadku jakieś 3 tygodnie? Może nawet dłużej.
Potem mając odpowiednią ilość dolarów po kliknięciu "checkout" wyskoczy Ci chyba panel logowania do paypala, jak tam się zalogujesz to wyskoczy cena w pln, klikasz link niżej ustawiasz by rozliczało w walucie na fakturze czy coś w ten deseń. Po zatwierdzeniu cena zmienia się na $ i dalej już powinieneś sobie poradzić.

A z tym odrzuceniem to poczekaj może ze 2 dni, powinno wrócić do normy.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez mateo1992 » 5 sie 2014, o 19:08

Dzwoniłem na infolinie to mi powiedzieli,że nie wiedzą kiedy będzie ponownie spisana umowa i czy w ogóle.
Problem w tym,że konsultantka pomogła mi zrobić z tych 6.50 zł 2,03 dolara więc sam nie wiem co zrobić w chwili obecnej czy znowu przewalutować w pp na pln?
mateo1992
AKTYWNY

Postprzez ddr » 5 sie 2014, o 19:20

Z pln czy dolarami na paypalu nic ciekawego nie zrobisz. Przelej to sobie na konto. Jak masz pln na pp, to przelewasz na swoje konto w pln, jak masz $ na pp, to przelewasz na konto walutowe w $. Nie musisz przewalutowywać na pp.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
ddr
VIP

Postprzez mateo1992 » 5 sie 2014, o 19:40

Czy Ty wiesz o czym piszesz?
Nie ma możliwości przelania w z paypala innej waluty jak w pln na swoje konto a ja mam kwotę w USD.
mateo1992
AKTYWNY

Postprzez ddr » 5 sie 2014, o 20:20

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
ddr
VIP

Postprzez mateo1992 » 5 sie 2014, o 20:22

Ale jeszcze raz mówie,że nie można przelewać w walucie innej niż pln z paypal ani odwrotnie.
mateo1992
AKTYWNY

Postprzez ddr » 5 sie 2014, o 20:28

Można, ale w sumie dobrze że tego nie zrobiłeś bo by Ci 2 razy przewalutowało. Przerób to na PLN w paypalu i przelej na konto rozliczane w złotówkach, wtedy stracisz najmniej.
ddr
VIP

Postprzez jurekg » 5 sie 2014, o 20:34

Czekaj, jeszcze raz.

1. Masz konto walutowe i kartę debetową do tego konta w banku T-mobile.
2. Podpiąłeś tę kartę debetową do swojego konta PayPal.
3. Nie możesz zapłacić na AnteLife poprzez swoje konto PayPal korzystając ze swojej karty debetowej?
jurekg
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez basa » 5 sie 2014, o 20:40

Cos tu jest nie tak , co ma piernik do wiatraka czyli umowa paypala z t-mobile bankowy , podejrzewam ze chciałes zaplacic paypalem bezposrednio z konta walutowego nie majac karty master card usd ? Bo w ten sposob sie nie da , musisz miec karte usd podpieta do tego konta i wtedy uja cie obchodza ich umowy z paypalem i placisz normalnie karta USD ktora masz podpieta do konta walutowego w t-mobile i ktora takze podpinasz w Paypalu.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez mateo1992 » 5 sie 2014, o 20:46

Mam karte debetową USD na której mam środki w USD ona jest podpięta i zweryfikowana w paypalu do zapłaty i niestety transakcja jest odrzucana przez bank podczas płatności na antelife po prostu transakcja nie przechodzi dalej a jak rozmawiałem z konsultantką paypal mówiła że ze strony banku jest blokada więc szybki telefon do t-mobile i wszystko się dowiedziałem.
Niestety ale jest problem do te dwa serwisy nie współgrają ze sobą.
A na antelife płace za pośrednictwem paypal login+hasło przy płatności z pp.
Zauważcie też,że w t-mobile zniknęła zakładka przelew środków do paypal.
mateo1992
AKTYWNY

Postprzez jurekg » 5 sie 2014, o 21:09

Zakładaka w T-mobile zniknęła już dośc dawno, nie mozna teraz doładować swojego konta na PayPal z banku T-mobile, nie mają podpisanej umowy.

Zastanawiam się, czy po uwiarygodnieniu swojej karty walutowej zrobiłeś to:

Po weryfikacji zmieniasz na swoim koncie PayPal:
Profil -> Więcej Opcji -> Moje Pieniądze -> Moje wstępnie zatwierdzone płatności Zarządzaj płatnościami automatycznymi i subskrypcjami. Zauktualizuj -> Ustaw dostępne źródła finansowania płatności -> Karta kredytowa MasterCard xxx Opcje przeliczania -> Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego.
jurekg
AKTYWNY

Pochwały: 11

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI