• Reklama

Antelife problem z płatnością!

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Antelife problem z płatnością!

Postprzez mateo1992 » 5 sie 2014, o 21:56

Tak czytałem,ale ogólnie nic się specjalnego z nim nie dzieje i nie jest powiedziane że dotyk w każdym jest taki sam.
mateo1992
AKTYWNY

Reklama

Postprzez maciejczapla » 5 sie 2014, o 22:18

Kolego, posiadałem ten fon 1 dzien- a dlaczego?

Dotyk szwankował jak u kolegów z tematu o newmanie. Zdjęcia wychodziły tragiczne- od razu zrozumiałem dlaczego obniżony niby o 50 procent. Odesłałem, dołożyłem około 100 zł i zamówiłem ASUSA ZENFONE 5.

Newmana odradzam, shit jakich mało.
maciejczapla

Pochwały: 4

Postprzez mateo1992 » 5 sie 2014, o 22:28

Kurcze to jest jakiś znak,walute wymieniałem w walutomacie więc myśle że duzo nie strace na wymianie spowrotem.
mateo1992
AKTYWNY

Postprzez basa » 5 sie 2014, o 22:28

Ok to nie temat o newmanie , ze screenshota widac ze wszystko jest ok , transakcja powinna przejsc bez problemu , widac tam standartowa procedure platnosci pobiera najpierw z aktywnych srodkow na paypalu a reszte z karty. Moja rada taka sprobuj najpierw zakupic paypalem cos za 1,5 dolara jakis kabelek czy inna duperelke tak by sciagnelo tylko z aktywnych srodkow z paypala nie z karty , jak bedzie ok to drugi zakup na tej samej stronie (niekoniecznie antelife) byle z tej samej strony paypalem druga duperelke za 2 dolary tak aby juz sciagnelo takze z karty usd.
Druga rada - nie sugeruj sie tym co mowia ci na infolinii t-mobile bo konsultanci czesto sami nie wiedza i do tego wprowadzaja w blad , sam robilem niedawno na antelife zakup za 170 dolarow platnosc byla paypalem z podpieta karta usd tmobile , a umowy paypala i banku tycza tylko zasilania konta paypal z banku lub dokonywania platnosci bezposrednio z konta bankowego a nie z karty wiec w tym wypadku nie maja one wogole znaczenia bo tu platnikem jestes ty za pomoca master card i to z nimi sie rozlicza paypal i bank.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI