• Reklama

[zakupy] Antelife - pomoc

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[zakupy] Antelife - pomoc

Postprzez Next97 » 19 lip 2013, o 15:40

Witam , chcę zamówić na serwisie antelife.com lenovo a820 , gdy przechodzę do zawartości koszyka pojawia się taka notka : Dear custom, because your order amount is below USD $10, so we will send your package without tracking number . Co oznacza : Szanowny zwyczajem, ponieważ kwota zamówienia jest poniżej USD 10 dolarów, więc wyślemy paczki bez numeru śledzenia .

O co chodzi :oops: ?

Ps. Za 1,70 $ ,mogę dokupićten świstek , ale jest problem za telefon z tym świstkiem zapłace gdzieś o 2 zł więcej niż mam na koncie w paypalu . Jest on w ogóle do czegoś potrzebny ?
Next97

Pochwały: 3

Reklama

Postprzez raragnar » 19 lip 2013, o 19:33

Z tym numerem będziesz mógł sprawdzać gdzie jest Twoja przesyłka więc jest to bardzo przydatne. Dziwi mnie ta wiadomość którą skopiowałeś, mówi ona że "ponieważ Twoje zamówienie jest poniżej 10$, wyślą bez numeru śledzenia", a raczej wątpię że płacisz za ten telefon mniej niż 10$ więc coś nie gra, lepiej napisz do obsługi.
raragnar
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez Niejeden z nas » 19 lip 2013, o 20:55

Olej tą pozycję, po prostu nie odznaczaj. Po obrobieniu poślą Ci normalnie nr listu przewozowego.
Bo rozumiem, że tak na prawdę kwota zamówienia jest wyższa niż to 10 USD ?? :D
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Postprzez Next97 » 19 lip 2013, o 21:49

Telefon kupuje za 149.99 $ :D

[ Dodano: 2013-07-23, 10:48 ]
Witam zamówiłem telefon 20 lipca , gdy wpisuje kod mojego zamówienia wyskakuje mi Order status : Processing (Status przesyłki : przetwarzanie) . Wiecie co to oznacza ? Może to znaczy , że nie zosstała jeszcze wysłana ?
Next97

Pochwały: 3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI