• Reklama

[zakupy] Antelife - aktualne kody rabatowe

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[zakupy] Antelife - aktualne kody rabatowe

Postprzez Niejeden z nas » 19 lip 2013, o 15:02

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie są aktualne kody rabatowe w tym sklepie ? Chcę kupić THL W100. Dzięki.
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Reklama

Postprzez carlos_69 » 19 lip 2013, o 15:39

Nie ma nic specjalnego. Są kody rabatowe na fajne modele (THL w100, THL w200, Zopo C2, Jiayu G4 itd), ale można ich użyć tylko na wybranych ofertach (które są droższe od innej oferty tego samego modelu). W efekcie wychodzi to samo co bez kodu. Jedyny plus kodu, to że można czasem trafić opcję "shipping in 24 hours".
carlos_69

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI