• Reklama

Android Note II i7100

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Postprzez ladycstar » piątek, 24 maja 2013, 17:48

Pewnie da się, mam taki sam, ale z PL menu (wersja multilanguage)
ladycstar

Reklama

ROOT

Postprzez pablosun » środa, 10 lipca 2013, 12:55

east-import.pl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja mam GT-M7100 (JRO03C, product t03g) i nie mogę go zrootować żadnym programem, a boję się grzebać we Flash, bo nie bardzo się na tym znam. Możesz polecić jakiś sprawdzony program? Mam z tym telefonem jeszcze jeden problem - może ktoś będzie miał pomysł na rozwiązanie. Mam abonament w Playu, po włożeniu karty do tele okazało się, że jest problem z połączeniem z siecią. Mieszkam w Warszawie, zawsze miałem 100% zasięgu i stabilności. Teraz Play przełącza mnie na Plus lub Orange, ale zasięg cały czas pływa, często zanika (pewnie próby przelogowania się sieci). Włożyłem starter T Mobile, Orange, Plus - doskonała siła sygnału, pełna stabilność. Wkładam PLAY - znów to samo... Wymieniłem już SIM w Playu, ale problem nie ustąpił. Zależy mi na sygnale 3G z PLAY, ponieważ mam pakiet internetu w abonamencie, który zawsze bardzo sprawnie działał, a przy krajowym R prędkość przesyłu jest tragiczna. Może ktoś ma jakiś pomysł?? :-(
pablosun

Postprzez bartazzz » środa, 10 lipca 2013, 14:52

pablosun, a programem motochopper?
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez pablosun » środa, 10 lipca 2013, 16:18

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Po przeprowadzonej próbie - niestety nie.
Zatrzymuje się proces na komunikacie rooting phone...
pablosun

Postprzez flaub » sobota, 13 lipca 2013, 04:50

Witam, posiadam telefon n7100, zaczełem bawic sie we flashowanie i po wgraniu softu mam teraz tylko czarny ekran -telefon sie włacza obraz jest ale nie podswietlony oraz jest odwrocony 180 stopni

czy da sie w jakis sposob rozwizac ten problem
flaub

Poprzednia strona

Powrót do INNE MARKI