• Reklama

allview X1 Xtreme

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

allview X1 Xtreme

Postprzez Caminero » 28 wrz 2014, o 17:31

witam,

natknołem się ostatnio na słuchawki rumuńskie w Polsce. Moc w specyfikacji i na dodatek cena pozytywnie zaskakuje ta promocyjna do 30 września 1119pln.

http://www.allview.pl/shop/telefoane/x1-xtreme_28/

ciekaw jestem co sądzicie o allview?
pozdro
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Reklama

Re: allview X1 Xtreme

Postprzez ddr » 28 wrz 2014, o 19:14

Ja widzę za 1600, w podobnej cenie jest u nich, więc opłaca się z pl brać. Specyfikacja fajna, mocno konkuruje z mi 3 64gb. Ciekawe jak się sprawdza.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Caminero » 28 wrz 2014, o 19:25

Dziś na stronie znajdowała się informacja o rabacie 30% do zamówień do końca września , co taje wspomnianą cenę a nie 1600.
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Postprzez Rufus85 » 15 paź 2014, o 13:01

Caminero, ja kupiłem ostatnio X2 Twin firmy Allview. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, szczególnie jakością wyświetlacza i dźwieku. Bateria trzyma też dłużej niż mój ostatni LG. Jakby co to link do telefonu: http://www.allview.pl/phones/x2-twin_433/

Jeśli chodzi o X1 Xtreme, to bardzo chętnie bym kupił, ale moja kieszeń na razie nie jest aż tak pełna ;) Chociaż cena jest adekwatna do specyfikacji moim zdaniem. No i co ważne, bo czytałem na różnych forach, że nie wiadomo gdzie znajduje się serwis. Dzwoniłem do nich i wszystko normalnie jest naprawiane w razie czego w Polsce.
Rufus85

Telefon:: Allview

Powrót do Jaki telefon kupić ?