• Reklama

Allview? Marka to czy nie marka?

Nowości i ciekawe propozycje z chińskiego rynku telefonów komórkowych

Allview? Marka to czy nie marka?

Postprzez TLasky » 20 lip 2015, o 22:07

Yo! Czy ktoś ma głębszą wiedzę odnośnie tej marki? Wiemy już, że rebrandują chińskie fony, wiemy że ktoś kto je dla nich wybiera ma chyba głowę na karku (patrz Iuni U2, czy wybór telefonów Gionee, które są naprawdę przyzwoite), tylko pytanie jak u nich ze wsparciem, serwisem etc. Czy istotnie kupując ich telefon nabywamy np. Gionee Elife E7 tylko z ich autorskim (zapewne skopanym :-D) softem i innymi znaczkami na obudowie, czy są jeszcze jakieś różnice? Do otwarcia tego wątku skusiła mnie przerażająca, natrętna myśl o zakupie najnowszego flagowca Gionee pod banderą Allview. Jego cena na rynku chińskim to jakiś kosmos, w Polsce po wykorzystaniu 20% rabatu i wzięciu telefonu na firmę wyjdzie całkiem znośna kwota, ale uważam, że (póki co) mój poziom wiedzy jest za mały by wybecalować niemal w ciemno 1300 zł :-D. Ktoś wspomoże wiedzą?

T.
Ostatnio edytowano 20 lip 2015, o 22:13 przez TLasky, łącznie edytowano 1 raz
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: Allview? Marka to czy nie marka?

Postprzez ddr » 20 lip 2015, o 22:11

2 modele były skopane, nie wiem jak reszta
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: Allview? Marka to czy nie marka?

Postprzez Flyagaric » 21 lip 2015, o 01:17

Soft do Iuni mieli lepszy niż chiński, ale gorszy niż bengalski.
Soft do E7, to już chyba jeden poziom z chińskim, ale gorzej niż hinduski.
Sam jestem ciekaw jak wygląda wsparcie - popytaj na XDA w wątku o Iuni - może tam ci kto odpowie.

Zakładam, że myślisz o tym nowym X2 Xtreme - w Chinach faktycznie cena będzie zaporowa.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Allview? Marka to czy nie marka?

Postprzez TLasky » 21 lip 2015, o 01:21

Dokładnie o nim. Wszyscy kupują MX5 albo LeTV, więc za miesiąc będzie o nich wszystko wiadomo, a ja lubię chodzić niezbadanymi ścieżkami :-D. Poza tym wciaż uważam, że Elife E7, z którym nie potrafię się rozstać to moje najlepiej wydane w Chinach 160$. Można powiedzieć, że dałem się "złapać" na markę i być może to właśnie nowy flagowiec powinien go zastąpić :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Allview? Marka to czy nie marka?

Postprzez Flyagaric » 24 lip 2015, o 11:08

Sam kupiłem E7 głównie po twoich uwagach, bo wcześniej chciałem U2 (rozmiar). Lepszy soft mnie przekonał.
Uczciwie muszę przyznać, że telefon mnie wciągnął po same uszy - jeśli mogę tak powiedzieć.
Ponieważ już starszy model - jakim jest E7 - zaspokaja wszystkie moje wymagania odnośnie smartfona z nawiązką, to X2 Xtreme kupię dopiero jak się trochę zestarzeje i już po grubszej przecenie :)
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers


Powrót do Nowości i warte uwagi telefony z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama