• Reklama

All Orders

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

All Orders

Postprzez Invinek » 6 lut 2014, o 13:32

Witam, czy da się usunąć w zakładce Transactions i All Orders i My Orders moje zlecenia, bo mam jakies tam buty, telefony wgl nie wiem skąd piszę mi ze czeka na płatnosc, a potem przychodzi mi mail żę wygasło, to dalej tam siedzi i mnie denerwuje bo lubię miec tak zwany "ład" Mam chyba 3 pary butów bo za mało wplacalem na e kartę i te 3 jest załpacone i przetwarzane, te 2 czekają na wpłatę i denerwują mnie, da się to usunąc i jeszcze jakieś telefony które już wygasły ? FINISHED ?
Pozdrawiam
Invinek

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: All Orders

Postprzez bartazzz » 6 lut 2014, o 14:08

nie da się usunąć zakończonych
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI