• Reklama

aliexpress - Your account is temporarily unavailable

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

aliexpress - Your account is temporarily unavailable

Postprzez feelthelight » 4 wrz 2014, o 09:57

Witam. Wczoraj dołączyłem do Aliexpress i zdążyłem kupić jeden przedmiot za $16 - płaciłem kartą. Do tego wymieniłem kilka wiadomości z innymi sprzedającymi, wszystko było ok. Dziś próbuję zalogować się na konto i oto, co widzę:

Obrazek

Co zrobić w tej sytuacji ? Wysłać im skan dowodu ? Ktoś miał podobny problem ?
Ostatnio edytowano 4 wrz 2014, o 10:01 przez feelthelight, łącznie edytowano 1 raz
feelthelight

Pochwały: 2
Telefon:: sony

Reklama

Re: Werfyikacja - problem

Postprzez fake4r » 4 wrz 2014, o 09:59

Nie widzę tego obrazka.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez feelthelight » 4 wrz 2014, o 10:03

poprawione
feelthelight

Postprzez Robbo » 4 wrz 2014, o 10:22

Ja kupiłem 300 przedmiotów i też to mam dzisiaj na kompie w pracy z mobilnej działa. Być może wyśledzili, że loguję się z różnych IP...

Ja i G2
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Postprzez feelthelight » 4 wrz 2014, o 10:22

A wysyłanie skanu dowodu będzie bezpieczne ? :)
feelthelight

Postprzez existe » 4 wrz 2014, o 10:41

widze, ze nie jestem jedyny, ktorego to dopadlo
akurat musze otworzyc spor - a tu taka niemila niespodzianka
zastanawiam sie czy to nie jest jakies zlowrogie przejecie adresu, bo skanu dokumentow nie zamierzam wysylac - nie ufam takiej opcji, by wysylac to gdziekolwiek za granice, a do chin zwlaszcza
jesli juz - to myslalem nad skanem z zamazanymi numerami
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez feelthelight » 4 wrz 2014, o 10:43

"The picture can‘t be modified, or the appeal will be rejected." Czyli raczej nie można...
feelthelight

Postprzez existe » 4 wrz 2014, o 10:51

no dobra - jest tymczasowe rozwiazanie problemu
to logowanie ciagle pojawia sie ze strony alibaba, a nas interesuje aliexpress, wiec
- po zalogowaniu sie - gdy pojawia sie ten obrazek jw - klikamy na dole na odsylacz

Manage Orders on AliExpress.com

i wchodzimy tak jak bylo po staremu

osobiscie - odradzam wysylanie dowodu - paszportu komukolwiek, ryzyko jest za duze
existe
existe
VIP

Postprzez feelthelight » 4 wrz 2014, o 10:54

To nie jest rozwiązanie problemu, ponieważ nadal nie mamy dostępu do pisania wiadomości etc. Można tylko przeglądać zamówienia.
feelthelight

Postprzez hcboria » 4 wrz 2014, o 10:58

mnie też dopadło, co ciekawe jak już pisałem tu aliexpres-your-account-is-temporarily-unavailable-t11309.html#p109987 apka w telefonie działa, menage orders daje możliwość tylko do przeglądania dotychczasowych zamówień a nie do realizacji nowych

swoją drogą może by zmienić temat bo nie o weryfikację tu chodzi a o zablokowanie kont
hcboria

Pochwały: 1
Telefon:: Nz7 mini

Postprzez existe » 4 wrz 2014, o 11:02

tym niemniej jest jakies wejcie - ja np moge wreszcie zalozyc dispute

a jeszcze pociagne temat skanu dokumentow
Kiedy ktos o cos takiego prosi przez internet - zawsze zachodzi obawa naduzycia, od kiedy to kupujacy ma obowiazek legitymowania sie w sklepie, nie ma tego chyba w znanych serwisach tego typu
Ponadto zawsze mam w glowie - informacje / odezwe, skierowana nie tak dawno przez rzad w UK do swoich obywateli - ktora zawiera sens mniej wiecej taki: we wszystkich kontaktach internetowych zalecamy podawanie nieprawdziwch danych i poslugiwanie sie wymyslona tozsamoscia. prawdziwe dane podawac wylacznie w kontaktach z HMR (urzad skarbowy) - i uwazam te rade za sluszna,
existe
existe
VIP

Postprzez Libero » 4 wrz 2014, o 11:04

Zgadza się. Też mam ten sam problem. Już myślałem że chińczyk po przegranym sporze złożył na mnie skargę. Otworzyłem spór i chinol nie odpowiedział nic w ciągu tych 4 dni więc spór zakończony z automatu. Widzę że to chyba chodzi o zmianę IP komputerów.
Nie mam pojęcia o co chodzi. Mam nadzieję że to jakoś się wyjaśni bez wysyłania skanu/zdjęcia dowodu.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI