• Reklama

Aliexpress - Weryfikacja karty płatniczej

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez rawyolks » 4 cze 2013, o 15:51

Dzisiaj już dostałem odpowiedź, że weryfikacja jest OK. BTW zamówiłem Caesara A9800 (klon Zopo 950+). Zobaczymy co to będzie.

Nie mam żadnego interesu w przekonywaniu Was wszystkich, że to nie wał. Jednak przez ubiegły tydzień próbowałem kilka razy złożyć zamówienie i za każdym razem odwoływano moje zamówienie ze względów bezpieczeństwa i pojawiała się prośba o skan dowodu i karty. Adres strony się zgadza, kłudeczka przy pasku jest, antywirus nic nie krzyczy, zapora nic nie krzyczy. Jeśli kogoś to interesuje to zazwyczaj korzystam z Internetu w pracy, gdzie mamy VPN, więc cały ruch sieciowy jest filtrowany pod kątem wirusów, phishingu itp. Na karcie bankowej tak samo limitów nie mam, a żadne pieniądze nie znikają.

Pozdrawiam!
rawyolks

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez mlb » 4 cze 2013, o 17:21

Dlatego napisalem ze odwazny jestes . Ja bym nic nie przesylal na taka prosbe z Aliexpress. Wole zrezygnowac z zakupow niz ryzykowac ;-)
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez rawyolks » 4 cze 2013, o 17:58

mlb napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale wytłumacz mi o jakie oszustwo Ci chodzi? Przecież jakby w administracji Aliexpress pracowali oszuści to już za pierwszą transakcją by mnie wykolegowali. Dostali numer karty, moje nazwisko, kod bezpieczeństwa - co im więcej było trzeba, żeby kraść kasę z mojego konta?
Email jest dobry - Aliexpress i Alibaba to to samo przecież.
rawyolks

Pochwały: 1

Postprzez mlb » 4 cze 2013, o 20:07

Ja nie pisze o Aliexpress, chyba cos malo wiesz o przechwycaniu danych i sieciowych przekretach ...
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez Gravis » 6 cze 2013, o 12:11

Mam ten sam problem.

http://telchina.pl/transaction-closed-v ... bBSR_l7LHo

Płaciłem kartą siostry z innym imieniem i nazwiskiem... dlatego podejrzewam te odrzucenie.

Zapraszam do tematu o pomoc.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI