• Reklama

Aliexpress Tanie zakupy na przykladzie telefonu

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez tengelus » niedziela, 13 stycznia 2013, 19:26

Witam, gdzie mogę jeszcze kupić newmana n1 przez skrill? zdecydowałem się kupić i w piątek dostałem pieniądze na skrill kiedy akurat je zablokowali...Czy wycofać pieniądze ze skrilla?
Kłusownik, bimbrownik i egzorcysta amator!
tengelus

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez waszzbawiciel » niedziela, 13 stycznia 2013, 20:07

marxxx napisał(a):Przeanalizowałem kilka dostępnych wirtualnych kart płatniczych i zdecydowałem się na kartę z mBanku która możemy dostać do darmowego eKonta lub jak jesteś niepełnoletni to do izzyKonta

Zalety karty:
karta do zakupów internetowych, korespondencyjnych, telefonicznych
definiowanie własnych limitów zakupów - ilościowych i kwotowych
wydawana do rachunku eKONTO lub izzyKONTO
bezpłatny pierwszy rok korzystania z karty
waluta rozliczeniowa EUR lub USD
kilka projektów karty do wyboru – mBankowy, Onet.pl lub Interia.pl

Wady to 25zł za wydanie karty i po pierwszym roku tez 25zł (pierwszy rok darmowy)

Na plus dla mBanku jest to że posiadając darmowe ekonto możemy tanio ubezpieczyć samochód, kupować jednostki funduszy inwestycyjnych bez prowizji czy też inwestować na giełdzie. z czego namiętnie korzystam :)

eKONTO to:

internetowe konto bankowe z dostępem 24h na dobę
brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta od przeszło 10 lat
bezpłatne przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet i telefon
atrkacyjne oprocentowanie na rachunku mSAVER Sprawdź szczegóły
rabaty do 55% przy płatnościach kartą Sprawdź szczegóły
bezpłatne wypłaty z ponad 4 800 bankomatów BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet w kraju i wszystkich zagranicą

Wygodny dostęp do pieniędzy

masz dostęp do rachunku 24 godziny przez internet, telefon oraz SMS
płacisz w internecie szybkim przelewem mTRANSFER lub kartą do rachunku
przelewasz ekspresowo pieniądze do innych banków
możesz wpłacać i wypłacać większe kwoty w PLN, EUR oraz USD w kasach MultiBanku
wpłacasz bezpłatnie pieniądze na rachunek dzięki ogólnopolskiej sieci wpłatomatów

Wiele dodatkowych korzyści

kupujesz i sprzedajesz bez prowizji jednostki kilkuset funduszy inwestycyjnych
możesz wykupić online tanie ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC
kredyt uruchomisz samodzielnie a pieniądze otrzymasz na rachunek nawet w 15 minut
możesz korzystać ze wszystkich bankomatów aktywując usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5 PLN/m-c
otrzymujesz niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego dla osób przelewających wynagrodzenie dzięki programowi Plan na hipotekę
zyskujesz spokój i bezpieczeństwo dzięki atrakcyjnemu ubezpieczeniu kart oraz NNW
wygodnie kontrolujesz i zarządzasz swoimi finansami przez telefon komórkowy oraz inne urządzenia mobilne dzięki bankowości mobilnej mBanku

Racja zapomniałem o tym małym szczególe ale z tym że 25zł jest wadą to się nie zgodzę, bo jeśli ktoś prowadzi biznes przy użyciu tej karty to 25zł to jest super zaleta, bo to jedyna opłata, w porównaniu z przelewami czy przekroczeniem limitu w karcie kredytowej, na długa metę 25zl w skali roku to handlowiec przerobi w 0,30sek.

Pozdrawiam wszystkich Chinoli dla mnie jakość wykonania ich sprzętu to pierwsza klasa. -wartość ?USD granicach rozsądku towaru. Są fabryki co potrafią zrobić cuda, jeden koncern z którym współpracuje już 3 lata robi taką jakość telefonów że naprawdę powala( nie biorę pod uwagę tej taniej tandety od 17$ -80$ powyżej jak ktoś wie i uderza bezpośrednio do źródła to wie jakie krocie dopłaca prowizji pośrednikom chociażby na takim aliexpress, ale nie ma co ukrywać każdy tak zaczyna nawet jak tak zaczynałem, a teraz prowadzę dobrze prosperujący sklep, i wypracowałem sobie spłaty długoterminowe do 30 dni, konkurencja zawsze musi być więc szukajcie Panowie swoich kontaktów i działajmy twórzmy potęgę Chińskiej produkcji w Polsce.
waszzbawiciel

Postprzez bumbum » niedziela, 13 stycznia 2013, 20:20

tengelus napisał(a):Witam, gdzie mogę jeszcze kupić newmana n1 przez skrill? zdecydowałem się kupić i w piątek dostałem pieniądze na skrill kiedy akurat je zablokowali...Czy wycofać pieniądze ze skrilla?
spróbuj może ma DHgate. Albo na Ali, ale wpłata że skrill do skrill sprzedawcy z zabezpieczeniem transakcji, bo jest takowa na moneybookers. Zaznaczasz tylko ptaszkiem że sprzedawca ma dostać kasę po otrzymaniu towaru.
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Postprzez tengelus » niedziela, 13 stycznia 2013, 20:38

Dzięki za podpowiedź wysłałem zapytanie, bo ten sprzedający jest "dość pewny" i może pójdzie na to. Jeśli nie to rozważam tą karte internetową aby zdązyć z zakupami przed chińskim nowym rokiem.
Kłusownik, bimbrownik i egzorcysta amator!
tengelus

Postprzez bumbum » niedziela, 13 stycznia 2013, 20:56

tengelus napisał(a):Dzięki za podpowiedź wysłałem zapytanie, bo ten sprzedający jest "dość pewny" i może pójdzie na to. Jeśli nie to rozważam tą karte internetową aby zdązyć z zakupami przed chińskim nowym rokiem.
chinatronic sprzedaje również na dhgate i ma tam tego n1. Sprawdź tylko czy serwis ma skrilla
bumbum
VIP

Postprzez adamfon » niedziela, 13 stycznia 2013, 21:23

Newman N1:
[hide] http://www.pandawill.com/newman-n1-smar ... 66016.html
[/hide]
Tutaj widnieje Moneybookers więc raczej można płacić:[hide]
http://www.pandawill.com/payment-methods[/hide]
Ostatnio edytowano niedziela, 13 stycznia 2013, 22:31 przez adamfon, łącznie edytowano 1 raz
adamfon
AKTYWNY

Postprzez peterrrm » niedziela, 13 stycznia 2013, 22:49

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć czy można zwykła kartą debetowa z mbanku płacić na aliexpres? i ile wyniesie prowizja za zapłatę. Bo chyba oprócz prowizji polskiego banku, prowizję bierze jeszcze chiński bank bank. Chcę szybko zamówić, żeby wysłali przed końcem tygodnia.
peterrrm

Postprzez marx » niedziela, 13 stycznia 2013, 23:15

weź złóż wniosek o kartę wirtualną rozliczaną w dolarach, jest dostępna dla posiadaczy eKonta , wtedy bez przewalutowania się obejdzie.
W mbanku dzisiejszy kurs to 3,17 i tyle cię to wykosztuje plus jednorazowy koszt wydania karty wirtualnej 25 zł
marx
Administrator

Pochwały: 191

Postprzez peterrrm » poniedziałek, 14 stycznia 2013, 00:34

Nawet jeśli trochę stracę na przewalutowaniu to i tak pewnie dla kwoty około 220 dolarów nie będzie to dużo. Martwią mnie jednak prowizje za przewalutowanie. Gdzieś czytałem, że chiński bank też bierze prowizję i to całkiem wysoką!
Druga sprawa to czy płacąc w ten sposób (kartą debetową) mam ochronę transakcji. Żeby jakiś Chińczyk mnie nie wystukał....
peterrrm

Postprzez marx » poniedziałek, 14 stycznia 2013, 08:24

jak wyślesz w dolarach to chiński bank już nic nie powinien pobrać od ciebie jedynie prowizje od sprzedającego tak jak dla każdej transakcji.
marx
Administrator

Postprzez bumbum » poniedziałek, 14 stycznia 2013, 10:12

Chiński bank nic nie pobiera. Bynajmniej nie zauważyłem,a płaciłem już kartą kredytową. Chińczyk coś sciemnial i anulowałem transakcję. Kasa przyszła z powrotem na konto karty kredytowej.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Postprzez marx » poniedziałek, 14 stycznia 2013, 10:53

marx
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI