• Reklama

Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Aliexpress

Postprzez dominik17g » 11 wrz 2012, o 18:18

Witam czy ktoś z was kupował od nich telefony ?

NONSTOP ? Shenzhen Nonstop Technology Co., Ltd.

Chce u nich kupić jeden telefon ale mam mieszane uczucia i nie wiem co robić ....

Pozdrawiam
dominik17g

Reklama

Postprzez adamfon » 11 wrz 2012, o 19:08

Dlaczego mieszane?
Większość polskich dropshipperów u nich kupuje. Pamiętaj, że telefony te nie są nowe tylko odnawiane na nie oryginalnych częściach. Zależy także jaki model telefonu chcesz kupić, bo jedne warto kupić, a jedne nie.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez dominik17g » 11 wrz 2012, o 19:41

no dobra ale teraz taki temat Np. HTC Desire Z ??? opyla się bo dobra cena 170$ ?
dominik17g

Postprzez adamfon » 11 wrz 2012, o 21:39

Gdybym miał kasy jak lodu, albo inaczej. Gdybym co miesiąc musiał kupić sobie jakiś telefon i miałbym na to sponsora to kupiłbym. Dla mnie $170 to dużo jak na zakup w Chinach. Jasne, że dostaniesz gwarancję od Chińczyków na rok, ale na taką gwarancję to można sobie tylko popatrzeć (o ile jest w formie papierkowej, ja kupiłem kilka oryginalnych telefonów z Chin za o wiele mniejsze pieniądze i teraz sobie to uświadomiłem, że na żaden takiej gwarancji nie dostałem). Przypuśćmy, że telefon przychodzi do Ciebie (bez opłat celnych) i ma zbity ekran bądź nie włącza się bądź cokolwiek. To co wtedy z nim zrobisz, naprawisz na swój koszt, że wtedy opłacalny zakup wyjdzie w Polsce czy zgodnie z gwarancją (?) wyślesz do Chin co jest kosztowne i w ogóle.

Ja wiem, że ludzie jakoś kupują i później wszystko jest ok, ale myślę, że trzeba przemyśleć zakup. Możesz zaryzykować, masz takie pół na pół. Jak dojdzie to czy z opłatami celnymi czy bez, jakość takiego telefonu będzie dobra czy też nie (telefon jest odnawiany), przyjdzie sprawny czy nie. ;-)

Może dramatyzuję, ale ja bym nie kupował. Wolę dać 50 zł więcej i kupić na Allegro używany i pewniejszy. Gdyby cena była o $100 mniej to bym wtedy kupił. :-D
adamfon
AKTYWNY

Postprzez dominik17g » 12 wrz 2012, o 10:36

Mam jeszcze do Ciebie pytanie czy NONSTOP a ta firma na Ebay.com to to samo :

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
dominik17g

Postprzez adamfon » 12 wrz 2012, o 11:30

Myślę, że nie. Nawet ceny są o wiele większe.
adamfon
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI