• Reklama

Aliexpress - stary panel wyszukiwania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Aliexpress - stary panel wyszukiwania

Postprzez Czapa » 27 paź 2014, o 23:01

Cześć,
Od kilku dni mam mały problem. Otóż przy wyszukiwaniu przedmiotów mam taki panel:
Obrazek
Jest to stary panel wyszukiwania, z którego korzystano ponad rok temu. Teraz nagle znowu się zaczął pojawiać. W skrócie mówiąc jest on beznadziejny. Nie wiem, czy tylko mi się on pojawia, czy Wam wszystkim. Prosiłbym o jakąś radę/wskazówkę.
Z góry dzięki.
Czapa

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Aliexpress - stary panel wyszukiwania

Postprzez wacie72 » 27 paź 2014, o 23:43

Nie tylko Ty tak masz , obstawiam że wszyscy korzystający z Ali widzą ich stronę podobnie.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez snajp » 28 paź 2014, o 12:10

Potwierdzam, u mnie to samo
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Postprzez zawel » 28 paź 2014, o 13:08

wacie72 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No nie, bo ja tak nie mam. Może coś macie w cache'u przeglądarki i trzeba wyczyścić?
Obrazek

Autor postu otrzymał pochwałę
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 41
Telefon:: Le Max 2 x829
ROM: ResurrectionRemix

Postprzez Czapa » 28 paź 2014, o 13:36

zawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki wielkie. Wyczyściłem coockies i wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam
Czapa

Telefon:: samsung

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI