• Reklama

Aliexpress - spam na maila

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Aliexpress - spam na maila

Postprzez Asalas77 » 13 wrz 2014, o 18:10

Mam pytanie czy Ali wysyła jakiś spam/oferty/reklamy itd na maila czy tylko potwierdzenia zamówień i rzeczy faktycznie związane z moją transakcją?
Asalas77

Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Aliexpress - spam na maila

Postprzez r4v » 13 wrz 2014, o 18:37

Ali samo w sobie nie, aczkolwiek są też takie opcje:
1. Zamawiając, domyślnie masz zaznaczone że zgadzasz się na udostępnianie maila sprzedającemu.
2. Mając konto na aliexpress, zakładasz również na alibaba. Tam chinczyki czasami wysyłają prywatne wiadomości, które przychodzą potem na maila.
Obrazek
r4v

Pochwały: 14
Telefon:: Coolpad F1
ROM: MIUIv5

Postprzez filozof71 » 13 wrz 2014, o 22:14

Asalas77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mi wysyła co jakiś czas "best selling items", ale nie dużo i nie jest to upierdliwe.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez picapau » 14 wrz 2014, o 14:37

Poza tym przychodzą powiadomienia, że przedmioty z wish list potaniały.
picapau

Pochwały: 3
Telefon:: Zenfone 5 2/16

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI